Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Lago di Garda

Nalezeno 15 výsledků

Lago di Garda dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Lago di Garda Itálie. Oblíbené Lago di Garda neboli Gardské jezero, je největším jezerem Itálie. Rozkládá se na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou a skýtá podmínky opravdu krásnou dovolenou plnou výletů a pobytu na zdravém vzduchu. Můžete navštívit místa jako je Gardone Riviera, Desenzano del Garda, Riva del Garda nebo Salo. Díky svým povětrnostním podmínkám skýtá Lago di Garda ideální podmínky pro vodní sporty. Užijete si zde také cyklistické výlety, turistiku v místních horách, horolezectví i in-line bruslení na kilometrech asfaltových cest v okolí celého jezera.

Dovolená u jezera Lago di Garda

Dovolená u Lago di Garda. Připravili jsme pro vás pobytové zájezdy k Lago di Garda, kde na váš příjezd čekají vybrané hotely, apartmány a ubytovny. Ubytovací zařízení jsou výborně vybavená a můžete si vybrat z různých typů stravy, i pobyt se stravou all inclusive. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a čeká vás krásná dovolená u Lago di Garda plná nezapomenutelných zážitků.

Zájezdy Lago di Garda Itálie all inclusive. Lago di Garda neboli Gardské jezero, je se svou rozlohou 370 km2 největším jezerem Itálie. Rozkládá se v severní části země mezi Alpami a Pádskou nížinou. Bylo vytvořeno Etschským ledovcem po poslední době ledové a jeho stopy jsou zde ještě velmi dobře patrné. Průměrná hloubka jezera je 136 metrů a v nejhlubších místech dosahuje až 346 metrů. Dovolená u Gardského jezera je skvělou volbou pro milovníky krásné přírody, cyklistiky, vodních radovánek a procházek po okouzlujících památkách.

Zájezdy k Lago di Garda, ke Gardskému jezeru

Víme, jak jsou pobyty u Lago di Garda oblíbené, připravili jsme pro vás pobytové zájezdy k tomuto nádhernému Gardskému jezeru. K ubytování jsou u jezera připraveny místní kvalitní hotely, penziony a apartmány s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive. K vaši dovolené můžete zvolit zájezdy do takových proslulých letovisek, jako je Desenzano del Garda, Riva del Garda, Salo, Gargnano, Brencone, Gardone Riviera nebo Torbole, které jsou díky svým povětrnostním podmínkám ideálními místy pro plachtění nebo windsurfing. Můžete se také vydat na výlety do malebného okolí nebo si užít odpočinek na pobřeží jezera.

Kam na výlet v okolí Lago di Garda?

Co podnikat na zájezdech u Lago di Garda? V okolí Lago di Garda je vybudovaná rozsáhlá síť cyklostezek, která skýtá krásné výlety pro cyklisty. Naleznete zde mírné trasy i terén pro biking. Můžete také navštívit místní vinohrady, malebná městečka s krásnými památkami, metropole s bohatým nočním životem i horské stezky s kvalitním turistickým značením. V okolí Lago di Garda jsou skvělé podmínky pro vysokohorskou turistiku i horolezectví. Na své si na zájezdech k Lago di Garda přijdou také milovníci in-line bruslení, pro které jsou připraveny kilometry asfaltových cest v okolí celého jezera.