Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Toskánsko

Nalezeno 399 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 11 21 30 40 Další

Toskánsko dovolená a zájezdy 2024

Toskánsko, nádherná provincie Itálie rozkládající se ve střední části země při pobřeží Tyrhénského moře, láká na dovolenou turisty z celého světa svými krásnými písečnými plážemi, nádhernými památkami, okouzlující přírodou i jedinečnou kulturou. Vydejte se do některého z toskánských letovisek jako je například Marina di Grosseto, Principina a Mare či Marina di Bibbona, kde si užijete nejen odpočinek na malebných plážích, ale také nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, vodní lyžování nebo surfing.

Zájezdy do Toskánska

Zájezdy do Toskánska skýtají také řadu námětů na nádherné výlety. Navštivte města Florencii, Pisu, Arrezo či Sienu a nechte se okouzlit krásou zdejších památek. Svou dovolenou v Toskánsku si jistě užijete! Protože víme, jak jsou pobytové zájezdy do Toskánska oblíbené, připravili jsme pro vás bohatou nabídku pobytů. Na výběr máte nejlepší hotely a apartmány, které Toskánsko nabízí. Samozřejmostí jsou pobyty se snídaní, polopenzí i stravy all inclusive.

Toskánsko, jedna z nejkrásnějších provincií Itálie, se rozkládá ve střední části země u pobřeží Tyrhénského moře. Tato oblast je rájem umělců, kultury a také krásné přírody, která se zde snoubí s monumentálními chrámy, paláci a řadou dalších unikátních památek. V době renesance vzkvétalo centrum Toskánska, Florencie, kde se shromažďovali umělci ze všech koutů světa. Jedním z nich byl i Leonardo da Vinci, který zde tvořil svá první velká díla. Toskánsko má jistě co nabídnout turistům všeho druhu. Milovníci historie, umění a architektury mohou navštívit zdejší krásné galerie a památky, příznivci vodních sportů či odpočinku si přijdou na své v přímořských letoviscích a milovníci turistiky se mohou vydat za krásami zdejší krásné přírody, ale i hrady a zámky.

Dovolená v Toskánsku

Toskánsko je oblíbený turistický kraj pro letní dovolenou, kam máme pro vás připraveny pobytové zájezdy do Toskánska. Ubytovat se můžete v nejrůznějších koutech Toskánska, v prověřených hotelích a apartmánech s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Milovníci slunce a krásného moře se mohou vydat na zájezdy do některého z toskánských nádherných letovisek.

Jsou jimi například Marina di Grosseto, Principina a Mare, Marina di Bibbona, Follocina, Marina di Massa a mnoho dalších, kde si užijete odpočinek na pláži, plavání, potápění, ale také surfing či windsurfing. Na výletech navštívíte města jako je Florencie, Pisa, Arrezo, které je proslulé svou výrobou šperků, Siena s náměstím Piaza del Campo, ochutnat zdejší výborné víno nebo některou z místních kulinářských specialit. Velmi oblíbené jsou toskánské pokrmy z mořských ryb, zvěřiny, ale také zdejší sladkosti.

Památky Toskánska

Toskánsko je místem plným jedinečných galerií, muzeí i architektonických skvostů. Prakticky na každém kroku zde naleznete nějaký architektonický unikát. Za návštěvu jistě stojí nádherná Florencie, kde uvidíte proslulou galerii Uffizi se sbírkou renesančního umění, most Ponte Vecchio, dóm Baptisterium či krásný gotický kostel Santa Croce. Další významnou památkou Toskánska je známá Šikmá věž v Pise na náměstí Campo dei Miracoli.