Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat
1 2 3 Další

Destinace lokality Dubrovník

Dubrovník dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Dubrovník Chorvatsko all inclusive. Za vysokými kamennými hradbami tyčícími se k azurovému nebi naleznete perlu chorvatského pobřeží, Dubrovník. Tradiční kamenné domy Starého města s původními hradbami a jedinečnými kulturními památkami se zde snoubí s nádhernou přírodou a krásným pobřežím, které lemují četné pláže a skalní útesy vystupující z průzračného moře. Vydejte se za krásami Chorvatska na dovolenou do Dubrovníku a poznejte jedinečnou kulturu historického města, které skýtá nejen jedinečný kulturní zážitek, ale také komfortní turistické zázemí a ideální podmínky pro letní dovolenou u Jaderského moře.

Dovolená Dubrovník

Díky své výhodné poloze je Dubrovník pohodlně dostupný vlastní dopravou, avšak v naší nabídce naleznete i letecké zájezdy do Dubrovníku s odlety z Prahy či Ostravy. Objednejte si svůj zájezd právě teď a vaše dovolená v Dubrovníku se stane nezapomenutelným zážitkem plným chorvatské pohostinnosti, jedinečné kultury, sportu i skvělého odpočinku.

Chorvatský Dubrovník, pravý ráj pro milovníky kultury, historických památek a romantických zákoutí, skýtá krásné prostřední pro vaši letní dovolenou na pobřeží Chorvatska i nejrůznější fakultativní výlety do okolí nebo vnitrozemí. Nechte se okouzlit památkami Starého města, užijte si plnými doušky zdejší jedinečnou atmosféru a prožijte slunné dny plné zábavy na krásných širokých plážích, kde můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování i adrenalin vodního lyžování. Vydejte se na zájezdy do Chorvatska za krásami Dubrovníku a užijte si odpočinek v přímořských lázních, procházky historickým městem i sport na překrásném pobřeží.

Zájezdy do Dubrovníku

Toužíte-li prožít dovolenou v této kouzelné lokalitě chorvatského pobřeží, pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Dubrovníku! Na stránkách naší cestovní agentury si můžete pohodlně a rychle rezervovat svůj zájezd online a zanedlouho už budete na cestě za krásami Jadranu. V nabídce naleznete širokou paletu nejrůznějších zájezdů s vlastní či leteckou přepravou, ubytováním v rodinných apartmánech, hotelích, hotelových komplexech či romantických vilkách na pobřeží. Dubrovník je nádherným místem, které uspokojí nároky i těch nejnáročnějších klientů, proto patří zájezdy do Dubrovníku k těm nejoblíbenějším do Chorvatska.

Pláže a historické skvosty Dubrovníku

Navštívíte-li kouzelné letovisko Dubrovník, jistě byste si neměli nechat ujít prohlídku Starého města, jež skýtá opravdové kulturní i architektonické skvosty, které jsou živoucí připomínkou barvité historie Dubrovníku. Dovolená v Dubrovníku skýtá také četné kavárny i restaurace, v nichž můžete ochutnat zdejší kulinářské speciality, které jistě příjemně zpestří váš pobyt na pobřeží. Milovníci moře a vodních sportů si naproti tomu přijdou na své na krásných plážích lemujících průzračné moře s bohatým podmořským životem.