Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Šibenik

Nalezeno 6 výsledků

Destinace lokality Šibenik

Šibenik dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Šibenik Chorvatsko all inclusive. Znáte Severní Dalmácii? Toužíte poznat kulturu a krásu Chorvatska? Pak prožijte svou dovolenou v Šibeniku! Naleznete zde unikátní památky, rušný kulturní život, krásné pláže a také spoustu zábavy a slunce, které prozáří celou vaši dovolenou! Šibenik každoročně přivítá velké množství turistů, buďte i vy jedněmi z nich a poznejte krásnou kulturu i kus historie Severní Dalmácie! Vyzkoušíte zde adrenalin vodních sportů, turistiku, prohlídku památek i fakultativní výlety, které jistě oživí váš pobyt.

Dovolená v Šibeniku

Dovolená v Šibeniku. Námi nabízené zájezdy do Šibeniku zahrnují autobusovou, ale také vlastní dopravu, ubytování v krásných hotelích či rodinných apartmánech a také možnost zajištění stravy. Zvolit si můžete mezi zájezdy se stravou all inclusive, polopenzí nebo snídaněmi. Vyberte si svůj zájezd do Chorvatska a čeká vás kouzelná dovolená v Šibeniku!

Už jste někdy navštívili krásnou Severní Dalmácii? Toužíte prožít nezapomenutelnou dovolenou v historickém přístavním městě? Pak je pro vás tím pravým místem krásné letovisko Šibenik! Unikátní památky, krásné pláže, spousta slunce a skvělé zábavy, to na vás čeká se zájezdy do Šibeniku! Na své si zde přijdou jak mladí cestovatelé, tak senioři či rodiny s malými dětmi, které se mohou těšit na různé atrakce a také možnost četných fakultativních výletů do okolí.

Zájezdy do Šibeniku

Pokud se rozhodnete prožít svou dovolenou v Šibeniku v letovisku u města Šibenik, navštivte naši stránku s nabídkou pobytových zájezdů, z nichž si jistě vyberete právě ten váš. V naší nabídce naleznete zájezdy do Šibeniku s vlastní i autobusovou přepravou až na místo, s ubytováním v hotelu či rodinném apartmánu a samozřejmě s možností zajištění stravy. Nabízíme pobyty se stravou all inclusive, polopenzí nebo snídaněmi. Jaký pobyt zvolíte, je už na vás. Věříme, že budete s naší nabídkou plně spokojeni a prožijete dovolenou plnou krásy a jedinečné kultury Šibeniku!

Šibenik, město mezi pevnostmi

Toužíte poznat kulturu a krásnou přírodu Chorvatska? Pak se vydejte do luxusních přímořských hotelových komplexů nebo penzionu u města Šibenik! Nekonečné pláže s průzračným mořem se zde snoubí s nádhernou architekturou starého města, která skýtá mnoho unikátních památek, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zhlédnete křivolaké městské uličky, městské katedrály, unikátní přístav u ústí řeky Krka, pevnosti na vrcholcích okolních kopců, které chránily město a přístav, i mořskou pevnost u vjezdu do přístavu. Zvolíte-li zájezd do Šibeniku, jistě nebudete litovat. Můžete zde vyzkoušet kurzy potápění, windsurfing i vodní lyžování, vydat se na plavbu lodí či prohlídku města, nebo na některý z fakultativních výletů, například k vodopádům na řece Krce, které zajišťují jednotlivé hotelové komplexy.