Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Krk

Nalezeno 30 výsledků
1 2 3 Další

Krk dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Krk Chorvatsko all inclusive. Ostrov Krk je největším ostrovem Chorvatska a zároveň jedním z jeho nejkrásnějších letovisek. Nachází se v souostroví Kvanerských ostrovů a s pevninou je spojen mohutným mostem, což zajišťuje výbornou dostupnost tohoto ostrova. Návštěvníkům, kteří se vydají na dovolenou na ostrov Krk, odstrov nabízí nesčetné možnosti, jak zde prožít svou letní dovolenou. Můžete vyzkoušet kurzy potápění i windsurfingu, plážový volejbal, cyklistické vyjížďky do okolí nebo prohlídky krásných měst, ve kterých se nachází krásné památky i bohatý kulturní život.

Dovolená na ostrově Krk

Užijte si svou dovolenou na ostrově Krk s jedinečnost místní kuchyní, výbornými víny i přátelskou atmosféru ostrova. Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku pobytových zájezdů na ostrov Krk, kde na vás čekají vybrané kvalitní hotely a apartmány s možností snídaní, polopenze i stravou all inclusive. Vaše dovolená na ostrově Krk začíná na našich stránkách. Zájezdy ostrov Krk. Chorvatský ostrov Krk ležící mezi ostrovy Kvarnerského zálivu je se svou rozlohou 405,7 km2 největším ostrovem Chorvatska a jedním z jeho nejoblíbenějších letovisek. S pevninou je ostrov Krk spojen monumentálním mostem, který zajišťuje pohodlnou cestu na ostrov a zpět. Pokud se rozhodnete prožít svou letní dovolenou právě zde, jistě nebudete litovat. Ostrov Krk skýtá nekonečné pláže, čisté moře, strmé skály, krásné hory, historické památky i rušná letoviska s bohatým nočním životem! Na své si zde přijde opravdu každý. Se zájezdy na ostrov Krk si můžete užívat odpočinek na krásných plážích, zkusit kurzy potápění a windsurfingu nebo si zapůjčit kolo a vydat se na vyjížďku do malebného okolí.

Zájezdy na Krk

Láká vás dovolená na ostrově Krk? Pro letošní sezónu jsme pro vás připravili pobytové zájezdy na ostrov Krk, na krásná místa i pobřeží, kde si užijete skvělou dovolenou plnou odpočinku a nezapomenutelných zážitků. Ubytování zajišťují komfortní hotely a apartmány s širokou nabídkou služeb, jako je klimatizace na pokoji, plavecký bazén, fitness centrum, tenisové kurty, restaurace, bar či pobřežní promenáda. Většina hotelů na Krku se nachází v bezprostřední blízkosti krásných pláží, kde si můžete užít opalování na slunci, ale i nejrůznější sporty, jako je potápění, windsurfing nebo například plážový volejbal. Zájezdy na Krk míří na letoviska jako je Vrbník, město Krk, Baška, Punat nebo Baščanská Ploča, které patří mezi nejkrásnější letoviska ostrova. Levné zájezdy na Krk seženete v kategorii Last minute Chorvatsko.

Kam na výlet na ostrově Krk?

Ostrov Krk skýtá opravdu skvělou dovolenou pro všechny, i sebenáročnější, turisty. Pokud toužíte poznat vyhlášenou chorvatskou kuchyni, jistě byste měli zamířit do některé z místních restaurací, které jsou podle mínění mnohých cestovatelů, jedny z nejlepších v Chorvatsku. Pokud chcete navštívit výborné restaurace a ochutnat jedinečná vína tohoto ostrova, vydejte se do města Vrbník. Milovníci kulturních památek by se měli vydat do Baščanské Ploče, kde se nachází kostel sv. Lucie, v němž byla nalezena Baščanská deska, nejstarší písemná památka chorvatského jazyka. Za návštěvu stojí také město Krk skýtající nesčetné množství památek, z nichž nejznámější je katedrála Nanebevzetí Panny Marie z 5. stol.n.l.