Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Pag

Nalezeno 49 výsledků
1 2 3 4 5 Další

Pag dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Pag Chorvatsko all inclusive. Ostrov Pag ležící v Kvanerském souostroví je velmi oblíbeným letoviskem Chorvatska a ročně přivítá množství turistů z celého světa, které láká dovolená v jeho jedinečné atmosféře, azurově modré moře, ale také krásná příroda. Díky silnému větru je velká část ostrova Pag pokryta skalními masivy, což ostrovu nijak neubírá na jeho kráse. Pobřeží Pagu obklopují nádherné oblázkové pláže s ideálními podmínkami pro vodní sporty, jako je potápění, surfing či windsurfing, ale také pro odpočinek ve stínu slunečníku.

Dovolená na Pagu

Dovolená na Pagu. Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku zájezdů na ostrov Pag. Navštivte místa jako je Novalja, město Pag, Šimuni či Mandre a prožijte krásnou dovolenou. Ubytování pro vás mají zajištěny hotely a apartmány s možností snídaní, polopenze i stravou all inclusive. Vaše dovolená na ostrově Pag začíná na našich stránkách. Zájezdy ostrov Pag. Krásný ostrov Pag v Kvanerském souostroví, láká turisty svou jedinečnou přírodou, krásnými oblázkovými plážemi, malebnými městečky a přátelskou atmosférou. Chorvatsko s ostrovem Pag spojuje most s historickou strážní věží, který zajišťuje pohodlnou cestu na ostrov a zpět. Díky prudce vanoucímu větru je většina ostrova tvořena skalními masivy, avšak i přesto se zde místním zemědělcům daří pěstovat víno, ovoce, olivy i chovat nejrůznější zvířata. Při návštěvě ostrova Pag jistě stojí zato ochutnat vyhlášené místní víno, pažský sýr nebo jehněčí maso. Na své dovolené na ostrově Pag si užijete jedinečné zážitky při poznávání místní kultury a jejích památek, nejrůznější vodní sporty spojené s odpočinkem na slunečném pobřeží i nejrůznější výlety do okolí.

Zájezdy na ostrov Pag

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou právě na ostrově Pag, je pro vás připravena široká nabídka pobytových zájezdů na Pag, do nejkrásnějších letovisek tohoto ostrova. Mezi ty nejznámější patří Novalja a město Pag s krásnými romantickými zátokami, ale také Šimuni, Mandre či Straško nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova. Součástí zájezdu je ubytování v komfortních hotelích nebo apartmánech s bohatou nabídkou služeb i stravy. Vyberte si zájezd na Pag, u kterého si zvolíte, zda máte zájem o pobyt se snídaní, polopenzí, stravou all inclusive nebo pobyt bez stravy. Zájezdy na Pag jistě uspokojí i náročnější turisty přivyklé na luxusní hotely. Hotely na Pagu skýtají svým návštěvníkům opravdu nejrůznější možnosti, jak zde prožít svou letní dovolenou. Se zájezdy na ostrov Pag můžete navštívit hotelové bazény, wellness centrum, posilovnu, ale také restaurace a bary s připojením k internetu. Většina hotelů a apartmánů se nachází v bezprostřední blízkosti pláží, což zajišťuje vaši pohodlnou cestu na pláž a zpět. Oblázkové pláže Pagu s azurově modrým mořem lákají k nejrůznějším vodním sportům, jako je potápění, windsurfing či vodní lyžování, ale užijete si zde také plavání nebo odpočinek ve stínu slunečníku.

Zajímavosti ostrova Pag

Ostrov Pag bývá také označován jako „ostrov soli, sýru a krajky“. Pokud se jej rozhodnete navštívit, můžete navštívit výrobny tradičního pažského sýra, kde se podrobně seznámíte s jeho výrobním procesem. Zajímavé je také získávání soli odpařováním z mořské vody, touto metodou se získávají 2/3 celkové produkce soli v Chorvatsku. Navštívit můžete také nejrůznější výrobny tradiční krajky, která zdobí kroje místních obyvatelek. Využijte také nabídky Last minute zájezdů do Chorvatska.