Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Destinace lokality Korčula

Korčula dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Korčula Chorvatsko all inclusive. Toužíte vidět Chorvatsko a po krásné dovolené u moře? Chcete poznat místo, kde se narodil cestovatel Marco Polo a prožít nevšední letní dovolenou plnou slunce, nových zážitků a jedinečných míst? Pak se s námi vydejte na kouzelný chorvatský ostrov Korčula rozkládající se v souostroví Jihodalmátských ostrovů. Zájezdy do Korčuly, malebný zelený ráj Jaderského moře, přivítá každoročně velké množství cestovatelů z nejrůznějších koutů světa, avšak i přes bohatý turistický ruch si stále zachovává svou osobitou krásu, kterou si jistě zamilujete.

Dovolená na ostrově Korčula

Dovolená na Korčule je vynikající volbou pokud milujete slunce, moře, vodní sporty či unikátní kulturní památky, kterých je zde opravdu velké množství a jejich historie sahá až do prehistorických dob. Navštivte s námi letoviska, jako je stejnojmenné město Korčula, Babina, Lumbarda, Zavalitica či Karbuni, kde si užijete ideální podmínky pro sport i klidný odpočinek na pobřeží. Máme pro vás vynikající nabídků zájezdů na Korčulu. Zájezdy Korčula. Plánujete letní dovolenou na ostrově Korčula? Milujete-li krásnou přírodu, průzračně čisté moře a nejrůznější vodní sporty, pak jste se rozhodli správně! Zvolte si zájezdy na Korčulu, kde vás uvítá nádherné členité pobřeží s kouzelnými zálivy skýtajícími romantická zákoutí i ideální místa pro koupání a sport, krásná města i malebná příroda lákající k turistickým a cyklistickým výletům. Toužíte-li poznat krásu ostrova Korčula opravdu zblízka, pak využijte nabídky fakultativních výletů, s nimiž navštívíte jeho nejzajímavější zákoutí.

Zájezdy na ostrov Korčula

Toužíte prožít svou dovolenou na ostrovech Chorvatska? Pak se vydejte na zájezdy na Korčulu, která vás učaruje krásou přírody i příjemnou prázdninovou atmosférou plnou klidu, přímořského vzduchu a malebné krajiny, která vytváří jedinečné scenérie. Letní dovolená v Chorvatsku je mezi českými turisty velmi oblíbená, a přesto si ostrov Korčula stále zachovává své jedinečné kouzlo! S našimi zájezdy na Korčulu poznáte podmanivou krásu ostrova, užijete si skvělý komfort hotelů či rodinných apartmánů a prožijete nezapomenutelné chvíle na nádherném pobřeží. Ještě větší radost vám udělá, když ušetříte s Last minute zájezdy do Chorvatska.

Korčula, památky a komfort slunných letovisek

Korčula, rodiště známého cestovatele Marca Pola, je turisticky stále oblíbenější lokalitou nejen díky jejím přírodním krásám, ale podílí se na tom také barvitá historie ostrova, která zde zanechala četné památky a vtiskla Korčule dnešní podobu. Vydejte se s námi do nejkrásnějších letovisek ostrova Korčula, jako je stejnojmenné město Korčula, Babina, Karbuni, Lumbarda, Prizba, Vela Luka či Zavalitica, kde si užijete skvělou zábavu na krásných plážích, komfortní turistické zázemí, ničím nerušený odpočinek i fakultativní výlety, s nimiž navštívíte místa, jako je například jeskyně Spilinski rat, v níž se nacházejí stopy prehistorického osídlení ostrova.