Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Thajsko

Nalezeno 145 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 12 15 Další

Thajsko Last Minute zájezdy a dovolená 2017 / 2018

Last minute zájezdy Thajsko all inclusive. Exkluzivní last minute dovolená v Thajsku? To je exotická dovolená plná odpočinku, potápění, kulturních zážitků i kulinářských specialit a to vše za skvělou cenu! Díky našim last moment balíčkům si můžete zajistit letecké last minute zájezdy do Thajska za velmi příjemné ceny a zároveň prožít jedinečnou dovolenou v letoviscích jako je last minute Pattaya, Phuket, Ko Phi Phi, Ko Chang, Ko Lanta či Ko Samui, ale můžete vyrazit také do Bangkoku, který skýtá mnoho zajímavých zákoutí.

Last minute zájezdy Thajsko

Last minute zájezdy Thajsko jsou skvělou možností jak poznat tuto krásnou zemi a užít si dovolenou plnou potápění mezi korály, kulturních památek a zajímavostí, jimž vévodí královský palác a buddhistické stavby. Velmi oblíbené jsou také výlety na krokodýlí farmy či do rozsáhlých zoologických zahrad, které vlastní mnoho unikátních druhů žvířat. Thajsko je rozmanitá země plná kulturních i přírodních krás. Využijte jedinečnou nabídku last minute zájezdů do Thajska a poznejte jeho nejkrásnější místa na vlastní oči! Last minute zájezdy do Thajska jsou ideální nejen pro milovníky exotiky, ale také pro všechny, kdo si chtějí zpestřit chladnou zimu České republiky slunnými plážemi jihovýchodní Asie, vyzkoušet tradiční thajskou kuchyni nebo si dopřát potápění mezi nádhernými korálovými útesy zdejších ostrovů.

Last minute dovolená Thajsko

Láká vás nevšední last minute dovolená v Thajsku? Vyberte si z naší nabídky levných last minute zájezdů a vyrazte za exotikou! Last minute dovolená Thajsko je ve světě velmi oblíbená a také v naší republice si získává stále více příznivců. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a poznávejte na vlastní oči krásy Thajského království. Svou last minute dovolenou v Thajsku máte na dosah ruky!