Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Bangkok dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Bangkok Thajsko. Toužíte poznat tajemnou krásu Thajska, která se snoubí s rušným kulturním životem, exotickou přírodou a unikátními stavbami? Pak nenajdete lepší místo, kde prožít svou první návštěvu země, než je Bangkok. Tato jedinečná metropole skýtá nepřeberné množství buddhistických chrámů, nádherných soch, tradičních trhů, ale také množství nočních podniků, kde si užijete nespoutaný noční život Bangkoku. Můžete se také vydat na četné fakultativní výlety, s nimiž navštívíte místa jako je Pattaya, krokodýlí farma a mnoho dalších.

Dovolená v Bangkoku

Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Thajska, čeká vás nádherná dovolená v Bangkoku! Zájezdy z naší nabídky v sobě zahrnují jak leteckou přepravu, tak luxusní ubytování a stravu all inclusive, polopenzi i snídani. Věříme, že budete s našimi zájezdy plně spokojeni a prožijete skvělou dovolenou v tajemném Thajsku. Láká vás jedinečná krása exotického Thajského království? Toužíte poznat na vlastní oči místní kulturu, krásné památky a užít i noční život? Pak není lepší místo pro vaši dovolenou, než hlavní město Bangkok, které je centrem kulturního života celé země. Při návštěvě Bangkoku si užijete prohlídky unikátních památek, kterým vévodí monumentální buddhistické chrámy, klasické thajské trhy, na nichž naleznete mimo jiné také řadu exotických pochoutek, jako jsou kobylky, sarančata, červi atd. a samozřejmě také noční život, který vás zcela pohltí.

Zájezdy do Bangkoku

Na českém trhu naleznete bohatou nabídku zájezdů do Bangkoku, avšak není vždy zcela jednoduché, vybrat si správnou cestovní kancelář a zájezd, který by vám zcela vyhovoval. Proto pro vás naše cestovní agentura připravila výběr z nabídek několika renomovaných cestovních kanceláří, které nabízejí kvalitní a spolehlivé zájezdy do Bangkoku. Součástí těchto zájezdů je letecká přeprava s odlety z Prahy nebo Vídně, ubytování v luxusních hotelích a samozřejmě také strava, kterou si sami zvolíte z nabídky all inclusive, polopenze nebo snídaní.

Zajímavosti Bangkoku

Bangkok je opravdu unikátní multikulturní metropolí, která láká každoročně miliony turistů ze všech koutů světa. Na své si zde přijdou jak turisté hledající exotiku a nové kultury, tak milovníci historie i vyznavači nespoutané zábavy. Uvidíte zde jedinečné památky starého královského města, užijete si jízdu klasickými tuk-tuky, navštívíte tradiční thajské trhy nebo se ponoříte do víru bohatého nočního života. Bangkok je město, které žije 24 hodin denně, což při své návštěvě města jistě brzy zjistíte sami.