Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Korfu

Nalezeno 59 výsledků
1 2 3 4 5 6 Další

Korfu dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Korfu Řecko all inclusive. Hledáte ideální místo pro svou letní dovolenou? Rozhodujete se pro dovolenou na Korfu v Řecku nebo na některém z řeckých ostrovů? Objednejte si letecké zájezdy na Korfu! Navštivte Smaragdový ostrov a prožijte svou letní dovolenou na této zelené perle Jónských ostrovů. Na vaší dovolené na Korfu vás přivítá svěží zelení vegetace vnitrozemní i hor, písčitými plážemi a průzračným mořem lákajícím k plavání či potápění a četné historické památky k výletům.

Dovolená na Korfu

Letecky na dovolenou na Korfu jsou oblíbené blízkou vzdáleností ostrova, takže na cestě na dovolenou nestrávíte mnoho času. Hotely na Korfu jsou spíše menší, dobře vybavené, poskytující kvalitní hotelové služby, kde prožijete svou dovolenou v poklidné a příjemné atmosféře. Doporučujeme strávit dovolenou na Korfu především se zájezdy se stravou all inclusive, které vám zajistí ničím nerušené prožití dovolené na Korfu. Na dovolené na Korfu na vás čekají známá letoviska Acharavi, Dasiá, Sidari, Paleokastritsa, Kassiopi nebo hlavní město Kerkyra.

Zájezdy Korfu Řecko all inclusive. Ostrov Korfu, řecky Kerkyra, pro svou krásu nazýván Smaragdový ostrov, je nejsevernější a zároveň největší řecký ostrov v Jónském moři. Jeho poloha je výhodou, neboť se na svou dovolenou na Korfu dostanete letecky během dvou hodin. Samozřejmě je více důvodů, proč zájezdy na Korfu patří mezi last minute zájezdy do Řecka k nejoblíbenějším. Krásné pláže, průzračné moře, vnitrozemí se svěží zelení, úchvatné horské scenérie a množství památek. Krásy Korfu uchvátily i proslulou císařovnu Sisi, která si zde nechala vybudovat zámeček. Dnes můžete k tomu ještě přičíst kvalitní hotely a ubytování a máte hned důvod objednat si pobytové zájezdy na Korfu.

Zájezdy na Korfu

Co uvidíte na zájezdech na Korfu? Na zájezdě na Korfu uvidíte překrásné písčité i kamenité pláže. Moře je zde křišťálově čisté a díky bohatému podmořskému životu je ideálním místem pro potápění. Ostrov Korfu se také pyšní krásnou přírodou. Jeho povrch tvoří tři pohoří s nejvyšší horou Pantokrator. Pokud se vydáte na cestu za krásami místních hor, naskytne se vám řada nádherných výhledů a scenérií. Svou přezdívku Smaragdový ostrov, získal Korfu díky rozsáhlým úrodným rovinám, které jsou pokryty sady kvetoucích olivovníků, mandlovníků, pomerančovníků a eukalyptů.

Památky ostrova Korfu

Dovolená na Korfu není jen o koupání a slunění, je to i mnoho příležitostí k výletům za poznáním krás a památek ostrova. Hlavním cílem výletů je hlavní město Kerkyra, kde žije přibližně třetina všech obyvatel ostrova. Kerkyra je označována jako nejkrásnější město celého Řecka a jistě stojí za to, abyste jej na dovolené také navštívili. Historie města sahá až do dob antiky a dochovala se zde řada unikátních památek.

Na zájezdech na Korfu uvidíte například Starou a Novou pevnost, Královský palác či kostel patrona ostrova sv. Spiridona. Navštívíte zámeček Achillion, nedaleko hlavního města, který nechala vybudovat rakouská císařovna Sisi nebo Angelokastro, kde se na strmých skaliscích nachází zřícenina byzantského hradu. Pokud máte rádi vyhlídky, je pro vás tím pravým místem Bella Vista, kde se vám naskytne krásný pohled na Angelokastro a Paleokastritsu.