Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Paleokastritsa dovolená a zájezdy 2022

Dovolená Paleokastritsa. Vyberte si zájezdy do Paleokastritsa a užijte si pravou dovolenou v Paleokastritsa, tu pravou dovolenou na Korfu! Letovisko Paleokastritsa se nachází na západním pobřeží ostrova a je jedním z jeho nejkrásnějších míst. Pyšní se nejen dlouhými plážemi lemujícími azurovou zátoku, ale také velmi příjemnou atmosférou, výborným turistických zázemím zahrnujícím moderně vybavené hotely a apartmány, dobrými podmínkami pro vodní sporty, zejména pro potápění a také ideální polohou pro fakultativní výlety do okolí.

Dovolená v Paleokastrista

Přemýšlíte- li nad letní dovolenou v Řecku na Korfu, pak si nenechte ujít dovolenou v Paleokastritsa s all inclusive programem, který jistě potěší celou rodinu! Děti si mohou nerušeně hrát na plážích, rodiče relaxovat pod slunečníky nebo si užívat příjemné chvíle v tavernách na pobřeží. Paleokastritsa je také výborným místem pro dlouhé procházky, například ke zdejšímu klášteru vévodícímu skalnímu útesu.

Paleokastritsa je jedním z nejkrásnějších letovisek ostrova Korfu a nabízí ideální podmínky pro zajímavou dovolenou v Řecku. Není tedy divu, že většina turistů přijíždějících na Korfu míří právě do Paleokastritsa. Můžete se zde těšit na malebnou zátoku, kolem níž se letovisko rozkládá, členité pobřeží se skalními útesy, plážemi a spoustou zeleně. Na atraktivitě letoviska Paleokastritsa se podílí také fakt, že se nachází přibližně ve středu západního pobřeží Korfu a je tedy výborným výchozím bodem pro nejrůznější fakultativní výlety.

V Paleokastritsa jsou také výborné podmínky pro vodní sporty, zejména potápění je zde jedinečným zážitkem! V doprovodu zkušených instruktorů potápění absolvujete ponory v průzračných hlubinách Jónského moře a budete pozorovat pestrý podmořský život, který si nijak nezadá s krásou zdejší pevniny.

Zájezdy do Paleokastritsa

Plánujete letní dovolenou na Korfu v Řecku? Pak využijte zájezdy do Paleokastritsa, s nimiž prožijete krásnou dovolenou nedaleko pevniny Turecka. Všechny zájezdy do Paleokastritsa z nabídek desítek renomovaných českých cestovních kanceláři naleznete přehledně seřazeny v našem online katalogu včetně fotogalerie konkrétních hotelů a aktuálních informací o slevách pro dané termíny. Zájezdy do Paleokastritsa jsou vhodné pro turisty všeho věku a díky řadě klidných pláží a pozvolenému vstupu do moře jsou vhodné také pro rodiny s menšími dětmi.

Zajímavosti Paleokastritsa

Plánujete- li dovolenou v Paleokastritsa, jistě vás bude zajímat několik zajímavostí o tomto kouzelném letovisku. Dominantou Paleokastritsa jsou bezesporu jeho pláže, ale za zmínku stojí také rozsáhlé olivové a citrusové háje, stejně jako místní klášter, který rozhodně stojí za vidění. Také se zde můžete těšit na řecké taverny, kvalitní restaurace podávající zejména plody moře a řadu obchůdků, v nichž můžete nakoupit nejrůznější drobnosti, jako suvenýry.