Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Moraitika

Nalezeno 17 výsledků

Moraitika dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Moraitika. Letovisko Moraitika vytváří spolu s letoviskem Messonghi nádherný prázdninový resort, který je jako stvořený pro rodinnou dovolenou v Řecku. Díky své poloze na východním pobřeží je letovisko Messonghi výborným výchozím bodem pro návštěvu hlavního města i dalších krásných míst, které jsou ukázkou krás řeckých ostrovů. Na rozdíl od letoviska Messonghi nabízí dovolená v Moraitice živější letovisko s bohatý kulturní život, který sem láká mladé turisty, stejně jako rodiny s dětmi.

Dovolená v Moraitice

Plánujete- li první dovolenou na Korfu, pak je pro vás jako stvořená dovolená v Moraitice. S našimi zájezdy do Moraitiky se můžete těšit na dlouhé písečné pláže, kvalitní hotely a příjemné restaurace, v nichž můžete ochutnat tradiční řecké speciality, které jsou připravovány v největším míře z plodů moře. Nároční turisté dále jistě přivítají all inclusive nabídku služeb.

Moraitika je krásným zeleným letoviskem pyšnícím se moderními hotely, nádhernými písečnými plážemi a také nočním životem, který jistě příjemně zpestří vaši dovolenou na Korfu. Letovisko Moraitika nabízí také ideální polohu nedaleko hlavního města ostrova, Kerkyra a několik historických památek, které jsou připomínkou pestré historie řeckých ostrovů.

Dovolená v Moraitice je ideální příležitostí, jak poznat krásy ostrova Korfu, užít si řeckou kulturu a prožít příjemné chvíle na slunných písečných plážích, které jsou vhodné ke sportu i ničím nerušenému odpočinku. Velmi oblíbené jsou zde také fakultativní výlety do hlavního města, nedalekého letoviska Messonghi nebo do kopců tyčících se nad letoviskem.

Zájezdy do Moraitiky

Láká vás prožít dovolenou na Korfu, krásném ostrově, jemuž je přezdíváno Smaragdový ostrov? Pak jsou pro vás jako stvořené zájezdy do Moraitiky, která nabízí vynikající podmínky pro vaši spokojenou dovolenou v Řecku. Plánujete- li návštěvu hlavního města ostrova a četných historických památek, kterých je zde opravdu velké množství, pak bychom vám pro vaši dovolenou doporučovali právě letovisko Moraitika rozkládající se na východním pobřeží ostrova.

Tipy na výlety Moraitika

Zvolíte- li pro svou dovolenou na Korfu letovisko Moraitika, pak se můžete těšit nejen na krásnou přírodu a čisté pláže, ale také na četné fakultativní výlety, které jsou výborným způsobem, jak navštívit nejkrásnějí místa Korfu. Velmi oblíbené jsou zejména výlety do hlavního města, Korfu, které skýtá vodní tvrz ze 16.století a spletitý labyrint úzkých uliček. Dalšími místy, které můžete navštívit jsou například vesnička Ano Moraitika, slané jezero Korrison, pozůstatky benátských pevností na pobřeží či letoviska Messounghi, Kavos, Benitses. Jako tip pro letní dovolenou máme pro vás Last minute zájezdy do Řecka.