Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Agios Georgios

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Agios Georgios dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Agios Georgios. Rozhodujete se, kde letos strávit svou letní dovolenou a rádi byste se inspirovali? Nechte se zlákat a zvolte si dovolenou v Agios Georgios na jihozápadním pobřeží ostrova Korfu v Řecku a užijte si skvělou letní dovolenou se zájezdy na Agios Georgios, které jsou zárukou skvělých vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. Na plážích většinou panuje poklidná atmosféra, kterou umocňuje také menší množství turistů, avšak najdete zde i spoustu rušnějších a zábavných míst, kde může bez jakéhokoliv vyrušování řádit a vybíjet přebytečnou energii.

Dovolená v Agios Georgios

Na své dovolené na Agios Georgios v Řecku naleznete v tomto letovisku spoustu restaurací se špičkovými službami, útulné bary ve městě nebo přímo na pláži a také skvělé zázemí nejen pro vodní sporty jako je jachting nebo windsurfing, ale i relaxování na pláži, takže si zde můžete za menší poplatek pronajmout slunečníky, lehátka a matrace, které vám zpříjemní pobyt na pláži. Náročnější turisté jistě využijí all inclusive služby.

Představujete si svou letní dovolenou na rozlehlých písečných plážích, které jsou obklopeny příjemně teplým prohřátým mořem? Není nic jednoduššího než vydat se s námi do letoviska Agios Georgios na ostrov Korfu v Řecku a užít si vše, co ke správné dovolené patří. Chloubou tohoto letoviska jsou zejména nádherné pláže se zlatavým odleskem, které nesou označení modré vlajky EU, což poukazuje na čistotu a špičkové služby, které si rozhodně nesmíte nechat ujít.

Zájezdy do Agios Georgios

Nechte se zlákat na letní dovolenou v letovisku Agios Georgios na ostrově Korfu v Řecku a užijte si skvělý pobyt se špičkovými službami. Zájezdy do Agios Georgios nejsou v širokém povědomí turistů a tak zde naleznete spoustu poklidných zákoutí, kde můžete nerušeně relaxovat a dobíjet energii. Součástí zájezdu do Řecka je také možnost volby stravování, nejčastěji to pak bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a bezstarostnou dovolenou, na výběr však máte i polopenzi či pobyty pouze se snídaní. Šetřete s našimi last minute zájezdy do Řecka.

Netradiční a zajímavá místa v Agios Georgios

Odpočinek na pláži už se pro vás stal jednotvárným a rádi byste zažili něco nového? V nabídce fakultativních výletů si jistě vyberete činnost, která vám bude ušitá přímo na tělo a zažijete tak něco nového. Mezi nejzajímavější místa v Agios Georgios bezpochyby můžeme zařadit slané jezero Korrision obklopené nespoutanou a divokou přírodou, aquapark nebo palác Achillion, bývalé sídlo krásné rakouské císařovny Sissy.