Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Flattach

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Flattach dovolená a zájezdy 2020 / 2021

Dovolená Flattach Rakousko lyžování a zimní dovolená. Láká vás prožít svou zimní dovolenou v letovisku s kvalitními sjezdovkami a perfektním podnebím? Vydejte se s námi na zimní dovolenou do Flattach na ledovec Mölltal, nacházející se v jižní části národního parku Hohe Tauern, a užijte si perfektní chvíle se svými blízkými. Dovolená ve Flattach je rájem pro milovník lyžování i snowboardisty, pro které je připraven Funpark s halfpipe a boardercrossovou dráhou.

Zájezdy do Flattachu

Zájezdy do Flattach na ledovec Mölltal ve spolkové zemi Korutany v Rakousku je zárukou návštěvy kvalitního střediska s pečlivě udržovanými sjezdovkami s perfektním prašanem, nádherného slunečného počasí a malebné krajiny, do které se zamiluje každý. Při ubytování můžete vybírat hned z několika chat, které vám zajistí potřebné pohodlí po návratu ze sjezdovek či jiných výletů po okolí. Oblast Mölltalského ledovce je nejvýše položenou oblastí zimních sportů v Korutanech a proto patří lyžařské zájezdy do Flattachu mezi nejoblíbenější lyžařské zájezdy do Rakouska. Zaujalo vás lyžařské středisko Flattach a rádi byste v něm strávili svou zimní dovolenou? Skvělá volba, právě středisko Flattach na ledovci Mölltal vám zajistí veškeré služby a komfort, který budete při lyžování ve Flattach potřebovat. Mölltalský ledovec byl v roce 1997 zpřístupněn podzemní dráhou Gletscherexpresem. Nejdelším podzemním tunelem na světě, kterým expres projíždí, se dostanete přímo ke sjezdovým tratím již za 8 minut. Zájezdy do Flattach jsou ideální volbou pro příznivce lyžování, pro které je ve středisku připraveno přes 71 km sjezdových tratí.

Dovolená ve Flattachu

Rozhodli jste se tedy pro dovolenou ve Flattach? Pak se s námi vydejte na lyžařské zájezdy do Flattach na ledovec Mölltal a užijte si veškerý komfort a zábavu, která k této oblasti neodmyslitelně patří. Středisko Flattach vám nabídne spoustu chat a restaurací pro občerstvení a krásnou prosluněnou krajinu, která vám zajistí ničím nerušený relax a odpočinek od každodenního shonu a starostí.

Zábava ve Flattachu

Mezi nejoblíbenější aktivity turistů patří návštěvy zámků a muzeí, koupališť a zábavních vodních parků, projížďky lodí, vyhlídkové vláčky, turistické a cyklistické stezky v nadmořské výšce okolo 3000 metrů a také možnosti raftování, paraglidingu a dalších extrémních sportů. Odpočinout si pak můžete v jedné z mnoha restaurací a útulných barů, které dokreslují celkovou atmosféru lyžařského střediska Flattach.