Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Mallnitz

Nalezeny 4 výsledky

Mallnitz dovolená a zájezdy 2019

Zimní dovolená a lyžování na ledovci Mölltal? To je dovolená ve středisku Mallnitz, které nabízí opravdu kvalitní turistické zázemí, komfortní horské hotely, výborně upravené sjezdovky, moderní vleky a pravidelnou dopravu ski- busy, které vás zdarma dopraví do okolních ski- areálů. Lyžařské středisko Mallnitz je vynikající volbou pro všechny, kdo touží vyzkoušet lyžování v Rakousku a zároveň si dopřát dovolenou plnou relaxace a nevšedních zážitků.

Dovolená v Mallnitz

Zimní dovolená v Mallnitzu je vhodná jak pro zkušené lyžaře, tak pro začátečníky, kteří mají k dispozici celou řadu mírnějších svahů i školy lyžování a snowboardingu vedené zkušenými instruktory. Využijte naši nabídku lyžařských zájezdů do Mallnitzu a proměňte svou dovolenou v Alpách v nevšední zážitek! Ať už se rozhodnete pro zimní či letní dovolenou ve středisku Mallnitz, vždy se můžete těšit na skvělou aktivní dovolenou v Korutanech. Plánujete rodinnou zimní dovolenou a rádi byste navštívili příjemné lyžařské středisko s kouzelnou alpskou atmosférou, kvalitními sjezdovkami a pravidelnou dopravou ski- busy mezi okolními středisky? Pak se vydejte do ski- areálu Mallnitz, který naleznete v blízkosti ledovce Mölltal. Lyžařské středisko Mallnitz, to je záruka výborného lyžování v Rakousku i vaší spokojené zimní dovolené v Alpách.

Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou právě zde, můžete se těšit na desítky kilometrů sjezdovek vhodných k lyžování i snowboardingu, běžkařské trasy, sáňkařské dráhy, velká kluziště i příjemné horské hotely, které dodají vaší dovolené ve středisku Mallnitz potřebné pohodlí.

Zájezdy do Mallnitz

Láká vás prožít dovolenou v Rakouských Alpách a užít si lyžování na ledovci Mölltal? Pak neváhejte a rezervujte si právě teď své lyžařské zájezdy do Mallnitzu, s nimiž si zajistíte jedinečnou dovolenou plnou sportu, relaxace a nových zážitků v překrásné krajině Korutan. Přestože je horské středisko Mallnitz především lyžařským střediskem a největšímu zájmu se těší během zimní sezóny, můžete se sem vydat také během léta, kdy jsou zde k dispozici turistické a cyklistické stezky, lázně, horolezecké stěny i zábavní vodní parky. Využijte naši nabídku zájezdů do Mallnitzu a užívejte si zde krásnou dovolenou po celý rok!

Zimní sporty Mallnitz

Lyžařské středisko Mallnitz by se dalo označit za synonymum pro aktivní dovolenou v Rakousku. Máte zde k dispozici opravdu širokou paletu nejen zimních sportů, které jistě zaujmou turisty všeho věku. Můžete si zde užívat lyžování, snowboarding či carving na dlouhých sjezdovkách, jízdu na běžkách malebnou krajinou Korutan, zábavu na sáňkařské dráze, horskou turistiku a mnoho dalšího.