Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Santa Caterina Valfurva dovolená a zájezdy 2018

Dovolená Santa Caterina Valfurva Itálie. Chcete letos strávit svou zimní dovolenou sportem nebo odpočinkem v nádherné přírodě Italských Alp? Navštivte s námi horskou vesničku Santa Caterina Valfurva v údolí Alta Valtellina a užijte si pestrou paletu náročných tratí vhodných především pro náročné a středně zdatné lyžaře. V areálu je pro vás k dispozici více než 35 km sjezdových tratí různé obtížnosti, 20 km okruhů pro příznivce běžeckého lyžování a moderní systém dopravy, díky kterému bude cesta vzhůru trvat jen pár minut. Ve středisku si můžete také zakoupit skipas Alta Valtellina, který značně rozšíří vaše sportovní možnosti.

Zájezdy do Santa Caterina Valfurva na severu Itálie jsou zárukou spokojenosti, skvělých zážitků a fantastických vzpomínek. Středisko vás překvapí příjemnou pohostinnou atmosférou, nádhernou alpskou přírodou a možnostmi sportovního i kulturního vyžití.

Dovolená v Santa Caterina Valfurva

Máte rádi změny a už vás omrzely tradiční dovolené u moře, bazénu nebo návštěvy památek? Vydejte se s námi do lyžařského střediska Santa Caterina Valfurva na severu Itálie, které se nachází v údolí Alta Valtellina, a nechte se okouzlit nádhernou alpskou přírodou, příjemnou atmosférou a pohostinností. V areálu je pro vás k dispozici více než 35 km sjezdových tratí různé obtížnosti a 20 km okruhů pro příznivce běžeckého lyžování. Ve středisku vás překvapí především výhodné finanční podmínky a fantastické lyžařské podmínky i v jarních měsících. Dovolená v Santa Caterina Valfurva je ideální pro všechny milovníky zimních sportů.

Zájezdy do Santa Caterina Valfurva

Oslovilo vás středisko Santa Caterina Valfurva v Italských Alpách a rádi byste v něm prožili svou zimní dovolenou? S našimi zájezdy do Santy Cateriny Valfurvy zažijete skvělý pobyt plný sportu a zábavy, na který budete rádi vzpomínat. Areál je perfektním místem jak pro milovníky lyžování, tak odpočinku nebo adrenalinové zábavy. Toto italské středisko můžete navštívit také formou lyžařských zájezdů do Santy Cateriny Valfurvy, se kterými získáte spoustu nových skvělých zážitků a fantastických vzpomínek. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu, který využijete i v okolních střediscích jako je Bormio, San Colombano, Mottolino nebo Carosello.

Kam po lyžování?

Nebaví vás lyžování ani jiné zimní sporty nebo si potřebujete jen odpočinout a pořádně pročistit hlavu? Areál má bohatou nabídku různých netradičních sportů a aktivit, které rozhodně musíte vyzkoušet. Zvolit si můžete vysokohorskou turistiku, bruslení na kluzišti, deep snow running a další. Pokud také rádi vyrazíte do společnosti, ve středisku Santa Caterina Valfurva jsou pro vás připravena kina, lázně, noční kluby, diskotéky, restaurace a kavárny.