Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Pedenoso dovolená a zájezdy 2018

Dovolená Pedenoso Itálie. Rádi trávíte čas v překrásných vysokohorských oblastech, které nabízejí prvotřídní služby návštěvníkům z celého světa? Vydejte se s námi do oblasti Alta Valtellina na severu Itálie a navštivte s námi kouzelný areál Pedenoso, který si vás získá svou poklidnou atmosférou. V areálu vás čeká nepřeberná nabídka zábavných sportů, k dispozici budete mít přes 30 km sjezdových tratí různé obtížnosti a 45 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování. Ve středisku si samozřejmě můžete zakoupit skipas, který lze využít ve střediscích spadající pod oblast Alta Valtellina.

Vyberte si dovolenou ve středisku Pedenoso na severu Itálie a užijte si pobyt v prostředí nádherných Italských Alp. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou, okouzlující přátelskou atmosférou a bohatou nabídkou sportovního i kulturního vyžití, díky které se nudit rozhodně nebudete. Prohlédněte si aktuální zájezdy do Pedenoso.

Dovolená v Pedenoso

Láká vás představa zimní dovolené strávené v lyžařské oblasti Alta Valtellina a zároveň se řadíte k obdivovatelům překrásné alpské přírody? Neváhejte a vydejte se s námi do střediska Pedenoso na severu Itálie, které si vás získá nejen kvalitními lyžařskými sjezdovkami, ale také prvotřídními službami, a užijte si veškeré služby střediska. Areál má k dispozici přes 30 km sjezdových tratí různé obtížnosti a 45 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování. Dovolená v Pedenoso je skvělou volbou pro všechny milovníky zimních sportů!

Zájezdy do Pedenoso

Rozhodli jste se strávit svou zimní dovolenou v oblasti Italských Alp? S našimi zájezdy do Pedenoso prožijete skvělý pobyt zpestřený množstvím zábavných sportovních aktivit a návštěvou různých netradičních míst. Ve středisku lze zakoupit skipas platný v celé oblasti Alta Valtellina. Lyžařské středisko Pedenoso můžete navštívit také formou lyžařských zájezdů do Pedenosa, které jsou oblíbenou formou dovolené všech sportovních nadšenců. Ať už preferujete zimní sporty, turistiku nebo odpočinek, tímto letoviskem rozhodně zklamáni nebudete.

Zábava a netradiční sporty v Pedenoso

Řadíte se k milovníkům adrenalinové zábavy nebo obdivujete krásu Alp a chcete na své dovolené zažít něco neobvyklého? V lyžařské oblasti Alta Valtellina vás čeká vysokohorská turistika, bruslení, crosscountry lyžování, jízda na koni, curling, snowball nebo paragliding. Nudit se nebudete ani ve večerních hodinách, v areálech naleznete také noční kluby, diskotéky, restaurace, kina a kavárny.