Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Isolaccia dovolená a zájezdy 2018

Hledáte ideální místo pro svou zimní dovolenou, ale stále jste nenašli to pravé? Vydejte se s námi na dovolenou do Isolaccia na sever Itálie a užijte si veškeré služby, které nabízí toto lehké až středně těžké středisko. Areál je perfektním místem pro rodiny s dětmi a začátečníky, nudit se zde však nebudou ani zkušení lyžaři nebo milovníci adrenalinu. Na dovolené v Isolaccia máte k dispozici 20 km sjezdových tratí různé obtížnosti, kvalitně vybavený snowpark a 15 km speciálně upravených stop pro příznivce běžeckého lyžování.

Dovolená v Isolaccii

Na dovolené v Isolacii v Italských Alpách a prožijete skvělou zimní dovolenou plnou perfektních zážitků a skvělých vzpomínek. Dovolená v Isolaccia je ideální volbou pro všechny milovníky lyžování, snowboardingu, pohybu na běžkách i odpočinku a zábavy. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu, který lze využít v oblasti Alta Valtellina.

Rozhodli jste se vydat se s dovolenou do Isolaccia v Italských Alpách? Čeká vás nádherná okouzlující příroda, k dispozici 20 km sjezdových tratí různé obtížnosti, kvalitně vybavený snowpark a 15 km speciálně upravených stop pro příznivce běžeckého lyžování. Hlavními centry lyžařské oblasti Alta Valtellina jsou Piandelvino a San Nicoló Valfurva, možnosti lyžování jsou tedy bohaté. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Isolaccia.

Zájezdy do Isolaccia

Rádi byste se vydali na zájezdy do Isolaccia? Na lyžování v Isolaccia zažijete skvělý pobyt plný sportu a zábavy, na kterou budete rádi vzpomínat. Není důležité, zda preferujete zimní sporty nebo zábavu, středisko Isolaccia vás rozhodně nezklame. Mezi turisty jsou nejvíce vyhledávány dovolené v Isolaccia, se kterými získají spoustu nových skvělých zážitků a fantastických vzpomínek. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu, který využijete v rámci lyžařské oblasti Alta Valtellina.

Kam po lyžování?

Neřadíte se mezi milovníky lyžování či jiných sportů nebo už vás omrzelo a rádi byste si odpočinuli? Areál nabízí širokou škálu zábavných aktivit, vyzkoušet si tak můžete vysokohorskou turistiku, curling, bruslení, rogalo, snowball, pěší turistiku, hraní squashe nebo kulečníku a jízdu na koni nebo let s balónem. Ochuzeni nebudou ani příznivci nočního života nebo společenských zábav, trávit čas můžete v kině, restauracích, na diskotékách, v taneční hale nebo nočním klubu.