Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Zakynthos

Nalezeno 53 výsledků
1 2 3 4 5 6 Další

Zakynthos dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Zakynthos Řecko all inclusive. Máte rádi Řecko a hledáte zde kouzelné místo pro svou letní dovolenou? Vydejte se s našimi zájezdy na Zakynthos! Prožijte dovolenou na Zakynthosu na písečných plážích omývaných vlnami Jónského moře, na plážích pod vysokými útesy, ke kterým se dá dostat jen lodí a kde můžete zahlédnout i karety obrovské, které si tyto nádherné pláže vyhlédly pro své snůšky vajec. Navštivte zelený ostrov vůní Zakyntos a čeká vás dovolená plná slunečných dní, odpočinku na pláži, koupání v čistém moři nebo potápění v průzračných hlubinách kolem ostrova.

Dovolená na Zakynthosu

Dovolená na Zakynthosu, to jsou také výlety za historickými a kulturními památkami ostrova, výlety lodí kolem členitého pobřeží, výlety do místních hor nebo večerní procházky po pláži. Přivítají vás luxusní hotely Zakyntosu, známá a oblíbená letoviska, pobřežní promenády i tržiště plná plodů místní produkce. Pokud si objednáte dovolená na Zakynthosu se zájezdy all inclusive, proběhne vaše dovolená na Zakynthosu v klidu a bez starostí. Dovolená Zakynthos Řecko all inclusive se vám vyplatí.

Zájezdy Zakynthos Řecko all inclusive. Zakynthos, také někdy psáno Zakyntos, je krásný ostrov v Jónském moři, někdy nazývaný ostrovem vůní, neboť vás při návštěvě ostrova budou doprovázet libé vůně jasmínu, ibišku a orchidejí. Řecko může být na Zakynthos právem pyšné, díky pravidelným srážkám oplývá ostrov bohatou vegetací i faunou, uvidíte zelené sady ovocných stromů i vinohrady, jejichž plody můžete ochutnat na pravidelných ochutnávkách nebo si zakoupit na tržišti. Především má Zakynthos pobřeží lemované strmými útesy přerušované nádhernými písečnými plážemi, které jsou pravým cílem dovolené turistů z celého světa.

Zájezdy na Zakynthosu

Slunné dny plné koupání, potápění či výletů můžete na tomto krásném ostrově strávit, pokud si vyberete pobytové zájezdy na Zakynthos. Nabídka pobytových zájezdů na Zakynthos je opravdu bohatá, takže můžete vybírat z nabídky pobytů se snídani, polopenzí nebo oblíbené zájezdy na Zakynthos s pobytem all inclusive. Hotely a apartmány na Zakynthosu poskytují velice kvalitní hotelové služby, pořádají animační programy, jsou umístěny blízko pláží a pobřežních promenád lemovaných kavárničkami, bary, restauracemi či obchůdky se suvenýry. Zájezdy na Zakyntos ocení i milovníci rušného nočního života, kteří najdou povyražení v blízkých zábavních centrech s diskotékami a nočními podniky. Ušetřete hledáním zájezdů v kategorii Last minute Řecko nebo First minute Řecko.

Oblíbená letoviska Zakynthosu

Kam se na zájezdech na Zakynthos vydat? Na pobřeží Zakynthosu se nachází plno krásných letovisek, ale mezi nejnavštěvovanější asi patří letoviska a pláže Argassi, Alykes, Alykanas, Banana či Gerakas, což je jedna z nejkrásnějších pláží ostrova, menší letovisko Agios Sostis nedaleko rušného letoviska Laganas, s pláži známou jako líheň karety obrovské, Limni Keri, Navagio, kde můžete při potápění vidět pravý vrak pašerácké lodi, Tsilivi, Kalamaki nebo Planos. Pláže kolem azurově modrého moře jsou písčité nebo s oblázky. Zakynthos, to není jen krásná příroda, moře a pláže, ale také řada historických a kulturních památek ostrova. Navštivte vesnici Volines proslulou svými tradičními řemesly, městečko Marines, kam údajně Máří Magdaléna přinesla křesťanství a kostel s ikonou černé Madony ve městě Maherado. Navštívíte jistě i hlavní město, které má stejný název jako ostrov, Zakynthos.