Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Tsilivi dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Tsilivi. Ostrov Zakynthos je místem plným rozmanitých krás. Toužíte-li je všechny poznat na vlastní oči a prožít spokojenou dovolenou na slunných plážích východního pobřeží, pak se vydejte na dovolenou do Tsilivi, které je proslulé svými dlouhými plážemi s jemným pískem, kvalitními hotely a pestrou nabídkou fakultativních výletů. Letovisko Tsilivi je výbornou volbou pro vaši rodinnou dovolenou v Řecku nejen díky příjemné atmosféře, ale také díky mírně se svažujícím plážím, které jsou ideálním místem pro vodní radovánky malých dětí.

Dovolená v Tsilivi

Dovolená v Tsilivi je také ideální příležitostí jak poznat přírodu ostrova Zakynthos a navštívit stejnojmenné hlavní město ostrova. Rezervujte si své zájezdy do Tsilivi právě teď prostřednictvím našeho online katalogu a změňte svou letní dovolenou v Řecku v neopakovatelný zážitek. Letovisko Tsilivi, to je krásná příroda, moderní hotely a příjemná atmosféra typicky řeckého přímořského městečka. Celé letovisko se rozkládá podél východního pobřeží ostrova Zakynthos v délce několika kilometrů a pyšní se zlatavými plážemi, moderními hotely a pestrou nabídkou obchodů se suvenýry. Dovolená v Tsilivi je ideální zejména pro rodiny s dětmi, které si mohou užívat ničím nerušené vodní radovánky na mírně se svažujících písečných pláží nebo příjemné výlety do okolí.

Zájezdy do Tsilivi

Plánujete- li klidnou dovolenou v kouzelné přírodě ostrova Zakynthos, pak jsou pro vás jako stvořené zájezdy do Tsilivi, s nimiž vás čekají nevšední chvíle s vašimi blízkými. Součástí zájezdů do Tsilivi je jak letecká přeprava a ubytování v kvalitním hotelu, podle vašeho výběru, tak možnost zajištění polopenze i stravy all inclusive. K některým zájezdům lze zajistit také fakultativní výlety do okolí nebo si můžete vybrat z nabídky výletů až na místě. Velmi oblíbené jsou zejména návštěva aquaparku, projížďky na koni, kurzy potápění a výletní plavby lodí.

Výlety na dovolené v Tsilivi

Kromě přírodních krás se letovisko Tsilivi pyšní také výbornou polohou nedaleko hlavního města Zakynthos. V tomto městě žije přibližně 11 500 obyvatel a pyšní se krásnou architekturou, četnými muzei, výbornými restauracemi a bohatým nočním životem. Dalším zajímavým výletem je také návštěva nedalekého letoviska Laganas, které je proslulé svými bary a tanečními kluby. Pokud toužíte poznat mnoho starořeckých památek, doporučujeme hledat mezi Poznávacími zájezdy do Řecka.