Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Laganas

Nalezeno 5 výsledků

Laganas dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Laganas. Spokojená dovolená na Zakynthosu, to je dovolená v Laganas, které je jedním z nejkrásnějších míst jižního pobřeží i celého ostrova. Díky své výhodné poloze nedaleko hlavního města a výbornému turistickému zázemí je dovolená v Laganasu jako stvořená pro rodiny i mladé turisty, kteří hledají zábavu a bohatý kulturní život řeckých přímořských měst. Můžete se zde těšit na více než devět kilometrů pláží pokrytých zlatým pískem, průzračné moře, moderní hotely a ideální podmínky pro celou řadu vodních sportů, z nichž největší oblibě se těší potápění s mořskými želvami.

Dovolená v Laganasu

Láká- li vás dovolená v Laganasu, pak využijte náš online katalog se zájezdy do Laganas v Řecku a zajistěte si krásnou letní dovolenou plnou odpočinku, zábavy i nevšedních zážitků. Laganas je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek slunného ostrova Zakynthos, který se rozkládá v souostroví Jónských ostrovů a svým návštěvníkům skýtá ideální podmínky pro spokojenou dovolenou v Řecku. Plánujete- li poznat krásy ostrova Zakynthos a zároveň navštívit stejnojmenné hlavní město ostrova, pak je pro vás letovisko Laganas jako stvořené! Nachází se necelých 10 kilometrů od města Zakynthos a svým návštěvníkům nabízí nadstandardní komfort služeb. Dovolená v Laganasu je vhodná pro všechny milovníky přírody, čistých pláží, zábavy a vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování či surfing.

Zájezdy do Laganasu

Láká vás dovolená na řeckém ostrově Zakynthos? Pak využijte naši online nabídku zájezdů do Laganasu, s nimiž si zajistíte spokojený pobyt na jižním pobřeží ostrova, které se vyznačuje velmi čistým mořem, příjemnou atmosférou a řadou přírodních i kulturních zajímavostí. Zájezdy do Laganasu jsou jedinečnou příležitostí, jak navštívit nejkrásnější místa ostrova Zakynthos, užít si příjemný odpočinek na pláži i poznat pravou řeckou kulturu.

Zajímavosti letoviska Laganas

Laganas je opravdovým prázdninovým rájem a rozhodnete- li se prožít svou letní dovolenou právě zde, rozhodně nebudete litovat! Navíc se tato oblast pyšní řadou zajímavostí. Jednou z nich je fakt, že část zdejší pláže slouží jako každoroční hnízdiště mořských želv, které se sem pravidelně vracejí naklást svá vejce. Tato část pláže je chráněna zdejšími zákony, avšak želvy můžete spatřit při potápění ve zdejším moři.