Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Lefkada

Nalezeno 20 výsledků

Lefkada dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Lefkada Řecko all inclusive. Řecko a jeho ostrov Lefkada, to jsou nekonečné písečné pláže i komfortní letoviska s rušným nočním životem. Dovolená na Lefkadě je skvělou volbou pro milovníky krásné přírody, odpočinku, vodních radovánek i nádherné architektury. Navštivte letoviska jako je Vassiliki, Agios Nikitas či Nidri, kde si užijete potápění, windsurfing, ale také opalování na krásných plážích i turistiku. S našimi zájezdy do Lefkady si vybere každý!

Dovolená na Lefkadě

Lefkada, jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, se rozkládá v souostroví Jónských ostrovů při východním pobřeží středního Řecka a každoročně láká turisty svou okouzlující krásou. Vydejte se i vy na dovolenou na Lefkadu! Využijte naši nabídku leteckých zájezdů a prožijte dovolenou na Lefkadě dle svých představ. Vyberte si hotely či penziony ve vašich oblíbených letoviscích Lefkady, pobyty s polopenzí či zájezdy all inclusive, využijte různé slevy či nabídku pobytů pro děti zdarma.

Zájezdy Lefkada Řecko all inclusive. Pokud stále váháte, kam se letos vydat na dovolenou, navštivte na zájezdech krásný ostrov Lefkada! Zelené hory, malebné zátoky, křišťálově čisté moře a slunné pláže jsou zárukou vaši krásné dovolené. Na Lefkadě si užijete dovolenou plnou klidu, odpočinku i vodních radovánek na sluncem prozářených plážích, ale také rušný noční život v oblíbených letoviscích. Lefkada je skvělým místem pro turisty každého věku i rodiny s malými dětmi.

Zájezdy na Lefkadu

Co od zájezdů na Lefkadu očekávat? Připravili jsme pro vás letecké zájezdy na Lefkadu, ze kterých si jistě vyberete dle vašich představ. Součástí těchto zájezdů je letecká doprava, ubytování v malebných vilách i luxusních hotelích, které vám zajistí komfortní ubytování pro ničím nerušený pobyt. Hotely na Lefkadě nabízejí svým návštěvníkům širokou paletu služeb, jsou vybaveny plaveckými bazény, restauracemi s tradiční řeckou kuchyní, bary, fitness a wellness centry či potápěčská centry. Zajistí vám fakultativní výlety po ostrově, výlety lodí nebo kurzy potápění. Samozřejmostí jsou zájezdy na Lefkadu s pobyty all inclusive, pobyty s polopenzí či jen se snídaní.

Nejoblíbenější letoviska a pláže Lefkady

Lefkada, krásný ostrov Řecka, který snad každého uchvátí svou jedinečnou krásou, se rozkládá v Jónském souostroví při pobřeží středního Řecka. Lefkada, to je nejen krásná příroda, historické památky a řecká kultura, ale zejména pak nádherné pobřeží a nekonečné písečné pláže. Navštivte nejkrásnější letoviska Lefkady, jako je Vassiliki s písečnými i oblázkovými plážemi na jihu ostrova, které skýtají skvělé podmínky pro windsurfing, malebná letovisko Agios Nikitas, které je nejvyhledávanějším cílem ostrova, nebo se vydejte na východ ostrova do letovisko Nidri, které je druhým největším městem Lefkady.