Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Nidri

Nalezeno 50 výsledků
1 2 3 4 5 Další

Nidri dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Nidri. Chcete letos strávit svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou dech beroucí přírodou? Vydejte se spolu s námi na dovolenou do Nidri na východním pobřeží ostrova Lefkada v Řecku a nechte se unést tradiční řeckou živelnou atmosférou. Se zájezdy do Nidri na vás čekají nejen nádherné rozlehlé písečné pláže s křišťálově čistou vodou, ale také spoustu podniků s kvalitními all inclusive službami a příjemným personálem, který vám zpříjemní váš zájezd.

Dovolená v Nidri

Letní dovolená v Nidri v Řecku vás opravdu nezklame, obzvlášť pokud se řadíte k příznivcům různých vodních sportů, obdivování krajiny či procházkách po okolí. V prázdninovém letovisku Nidri objevíte také spoustu archeologických památek, které určitě stojí za pozornost, a v neposlední řadě zde objevíte také nádherná panoramata přímo vybízející k romantickým procházkám do okolí.

Již jste pevně rozhodnuti strávit svou letní dovolenou v Nidri na zeleném jihovýchodním pobřeží ostrova Lefkada v Řecku? Skvělá volba, toto středisko je vhodné pro všechny typy turistů, ať už se jedná o mládež, rodinky s dětmi či seniory. V letovisku Nidri naleznete nejen bohatou nabídku nočního vyžití, ale také nepřeberné množství rozmanitých sportů i spoustu klidných míst pro ničím nerušené relaxování v odlehlých zátokách.

Zájezdy do Nidri

Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v letovisku Nidri na ostrově Lefkada v Řecku? Skvělá volba, zájezdy do Nidri jsou zárukou perfektně prožité dovolené, nových vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. Letovisko zajisté splní vaše očekávání a představy, obzvlášť pokud jste sportovně založený typ či aktivní turista. Nudit se zde však nebudou ani příznivci odpočinku a relaxu na pláži, pro ty jsou zde připraveny nádherné písečné pláže s průzračně čistým mořem. A pokud máte zájem o poklidnou dovolenou bez jakýchkoliv starostí, je pro vás připraven zájezd all inclusive se spoustou kvalitních služeb.

Turistické cíle v Nidri

Potřebujete poradit, kam se vydat, pokud vás omrzí relax na pláži? V letovisku Nidri najdete hned několik zajímavých míst, jako jsou taverny, restaurace, kavárny, bary. Stačí si jen vybrat, na co máte chuť, zda spíše na tradiční rybí pokrmy z úlovků místních rybářů nebo něco nám bližšího, tedy z kontinentální kuchyně.