Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Agios Nikitas

Nalezeny 3 výsledky

Agios Nikitas dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Agios Nikitas. Již dlouho se rozhodujete a stále nevíte, kde strávit svou letní dovolenou? Pak se s námi vydejte na dovolenou do Agios Nikitas na ostrově Lefkada v Řecku a užijte si perfektní pobyt plný odpočinku a zábavy. Dominantou tohoto letoviska je především nádherná rozlehlá a tichá pláž s průzračně čistým mořem, která je pokryta jemným štěrkem a je vhodná pro různé vodní sporty, jako je potápění, windsurfing, plachtění a další. V blízkosti pláží pak nalezneme malé tradiční taverny, kde si můžeme vychutnat kávu nebo jídlo v řeckém stylu.

Dovolená v Agios Nikitas

Vydejte se s našimi zájezdy do Agios Nikitas na ostrov Lefkada v Řecku a užijte si nezapomenutelnou letní dovolenou v Agios Nikitas, která vám zajistí nepřeberné množství skvělých zážitků a nádherných vzpomínek. Letovisko je ideální volbou pro aktivní turisty a milovníky historie, neboť právě v tomto letovisku můžete nalézt spoustu míst pro rodinné výlety.

Pokud vás zaujalo letovisko Agios Nikitas na ostrově Lefkada v Řecku, není nic jednoduššího než vydat se společně s naší cestovní agenturou a užít si dovolenou svých snů! Agios Nikitas je ideální volbou pro aktivní turisty, mládež ale i rodinky s dětmi, pro které se v tomto letovisku nachází spousta poklidných míst a především nádherná pláž s pozvolným vstupem do moře. Mladí turisté jistě ocení v některých částech letoviska bohatě zastoupený noční život v podobě několika restaurací se špičkovými službami, diskoték a nočních klubů.

Zájezdy do Agios Nikitas

Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v letovisku Agios Nikitas na ostrově Lefkada v Řecku? Skvělá volba, zájezdy do Agios Nikitas jsou zárukou perfektně prožité dovolené, nových vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. Letovisko zajisté splní vaše očekávání a představy, obzvlášť pokud jste sportovně založený typ či aktivní turista. Nudit se zde však nebudou ani příznivci odpočinku a relaxu na pláži, pro ty jsou zde připraveny nádherné písečné pláže. A pokud máte zájem o poklidnou dovolenou bez jakýchkoliv starostí, je pro vás připraven zájezd all inclusive se spoustou kvalitních služeb.

Turistické cíle v Agios Nikitas

Potřebujete poradit, kam se vydat, pokud vás omrzí relax na pláži? V letovisku Agios Nikitas najdete hned několik zajímavých v podobě obchůdků, barů, kaváren, restaurací a taveren, které nabízejí vše potřebné od suvenýrů přes potraviny a hotové pokrmy.