Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Bad Gastein

Nalezeno 5 výsledků

Bad Gastein dovolená a zájezdy 2019

Dovolená Bad Gastein Rakousko all inclusive. Máte rádi Rakouské Alpy? Rádi byste navštívili místo, kde se pořádaly závody jako Mistrovství světa v Alpském lyžování, Světový pohár v Alpských disciplínách či světový pohár ve snowboardingu? Pak se vydejte do horského střediska Bad Gastein, které má co nabídnout v kteroukoliv roční dobu. Ať už toužíte po turistice, horolezectví či lyžování, Bad Gastein jistě uspokojí všechna vaše očekávání.

Dovolená v Bad Gasteinu

Během zimní sezóny je Bad Gastein jedním z nejnavštěvovanějších horských středisek údolí Gasteinertal. Pokud se rozhodnete prožít svou dovolenou právě v Bad Gastein, čekají na vás jak mírnější svahy, tak sjezdovky vyhovující sportovním požadavkům, jejichž obtížnost je velmi vysoká. Největším lákadlem tohoto ski-areálu je Graukogel, na němž můžete plně využít všechen svůj um a schopnosti. Vydejte se s námi na dovolenou do střediska Bad Gastein a užívejte si komfortní ubytování v horském hotelu i výhodné ceny skipasů. Dovolená Bad Gastein Rakousko za fajné ceny.

Máte rádi lyžování v Alpách a rádi byste si užili dovolenou plnou sportu, luxusu a skvělého odpočinku v kvalitních ski-areálech? Pak je pro vás tím pravým místem lyžařské středisko Bad Gastein, které patří spolu se středisky Dorfgastein a Bad Hofgastein k třem lyžařským vesnicím údolí Gasteinertal, které je proslulé svými termálními prameny a kilometry skvěle upravených sjezdovek. Horské středisko Bad Gastein je skvělým místem jak pro zimní, tak pro letní dovolenou. Během letních měsíců si zde můžete užívat místní lázně, horskou turistiku, cyklistiku i horolezectví, zatímco v zimě celou krajinu pokryje sníh a Bad Gastein se stane rájem lyžařů.

Zájezdy do Bad Gasteinu

Toužíte prožít svou dovolenou v Alpách? Máte rádi nedotčenou přírodu, vysoké horské štíty a čerstvý vzduch vanoucí ze strání? Pak je pro vás horské středisko Bad Gastein jako stvořené. Prohlédněte si naši nabídku zájezdů do Bad Gasteinu, mezi nimiž naleznete také lyžařské zájezdy a užívejte si komfortní služby horských hotelů, odpočinek v termálních lázních či aktivní odpočinek plný sportu. Za dovolenou ušetříte, když budete hledat mezi last minute zájedy do Rakouska.

Zajímavosti střediska Bad Gastein

Přestože je středisko Bad Gastein navštěvované po celý rok, největšímu zájmu se těší během zimní sezóny, kdy se zde můžete těšit na kilometry dlouhých upravených sjezdovek, bohatou sněhovou pokrývku a skipasy, které jsou společné pro všechna tři střediska Gasteinertalu. Bad Gastein je nejen cílem lyžařů, ale také snowboardistů, kteří se sem každoročně sjíždějí ve velkém počtu. Oproti jiným ski-areálům, Bad Gastein nabízí také sportovní svahy s vysokou obtížností, např. Graukogel, na nichž je každý rok pořádán závod světového poháru ve snowboardingu.