Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Boa Vista

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Boa Vista dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Boa Vista Kapverdské ostrovy all inclusive. Dovolená v panenské přírodě Kapverdských ostrovů? To je dovolená na Boa Vista, krásného ostrova Kapverdských ostrovů! Boa Vista se pyšní nejen nádhernou, nedotčenou přírodou, ale také moderními hotely nabízejícími komfort a luxus pro vaši dovolenou i výbornými podmínkami pro celou řadu sportů, jako je například potápění, plachtění, turistika či cyklistika. Využijte naši nabídku zájezdů a prožijte nevšední dovolenou na Boa Vista, která bude dokonalým zpestřením vašich všedních dní.

Dovolená na Boa Vista

Dovolená na Boa Vista je vynikající příležitostí jak prožít ničím nerušené chvíle s vašimi blízkými a zároveň poznat na vlastní oči krásu Kapverd, které se pyšní nádhernými bělostnými pláže, azurovým mořem i zajímavými památkami, jako je například pevnost Sal Rei, kterou můžete navštívit na dovolené na severo-západě ostrova Boa Vista. Nezapomeňte si objednat zájezdy na Boa Vistu. Dovolená Boa Vista Kapverdské ostrovy se zájezdy all inclusive - exotika na dosah ruky.

Zájezdy Boa Vista Kapverdské ostrovy all inclusive. Boa Vista je jedním z nejkrásnějších ostrovů Kapverdských ostrovů, který je ideálním místem pro vaši spokojenou a ničím nerušenou dovolenou v panenské přírodě, téměř nedotčené turistickým ruchem. Na tomto ostrově na vás čekají nejkrásnější pláže Kapverdských ostrovů lemující průzračné hlubiny moře a moderní hotely, kterých je na ostrově poměrně malé množství, což umožňuje, aby si ostrov udržel svou přirozenou krásu. Rozhodnete-li se prožít svou dovolenou na ostrově Boa Vista, pak rozhodně nebudete litovat, máte-li rádi potápění, vodní radovánky, klidný odpočinek ve stínu slunečníku či fakultativní výlety za přírodními i kulturními zajímavostmi Kapverd.

Zájezdy na Boa Vista

Proč na zájezdy na Boa Vistu? Toužíte-li poznat krásu Kapverdských ostrovů na vlastní oči a užít si přitom jedinečnou dovolenou v malebné přírodě, pak jsou pro vás zájezdy na Boa Vista výbornou volbou! Součástí zájezdů na Boa Vista jsou nejen letenky na místo a ubytování v komfortním hotelu na pobřeží, ale také možnost polopenze i stravy all inclusive, které dodají vaší dovolené veškeré pohodlí. Zájezdy na Boa Vista jsou také výborným dárkem pro vaše blízké! Využijte dárkové poukazy na zájezdy a věnujte zážitek na celý život.

Zajímavosti Boa Vista

Dovolená na Boa Vista je ideální příležitosti k návštěvě hned několika zajímavých míst. Tou první, která vás bude na Boa Vista asi nejvíce zajímat, jsou zdejší nádherné pláže, jimž vévodí pláže Curranlinho a Cabo Santa Maria se svým jemným bílým pískem a azurově modrým mořem. Dáváte-li přednost spíše kultuře a památkám, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu pevnosti Sal Rei, kterou naleznete na severo-západě Boa Vista či pláže Cabo Santa Maria, kde můžete spatřit vrak španělské lodi.