Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sakalla

Nalezeno 14 výsledků

Sakalla dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Sakalla Egypt all inclusive. Příjemná dovolená na pobřeží Rudého moře? To je dovolená v Sakalle, jedné z nejmladších částí letoviska Hurghada, které nabízí vynikající turistické zázemí, krásnou architekturu, která se snoubí s dlouhými plážemi, průzračným mořem a palmami, výborné restaurace i širokou nabídku fakultativních výletů, s nimiž můžete navštívit místa, jako je Luxor, Karnak, Údolí králů a mnoho dalších míst, které jsou připomínkou barvité historie Egypta.

Dovolená v Sakalle je ideální nejen pro všechny milovníky slunce, moře a nevšedních zážitků, ale také pro rodiny s dětmi, které si zde mohou užívat ničím nerušenou zábavu na plážích či vodní radovánky v průzračně čistém moři. Využijte naši nabídku leteckých zájezdů do Sakally a proměňte svou dovolenou v Egyptě v jedinečný zážitek.

Dovolená v Sakale

Plánujete dovolenou v Egyptě a rádi byste navštívili letovisko Hurghada? Pak se vám nabízí hned několik možností na zájezdy do Sakaly, kde můžete prožít svou dovolenou. Samotné letovisko se skládá z několika částí, z nichž nejmodernějším je Sakalla, poměrně mladá část Hurghady s velkým množstvím obchodů, v nichž nemusíte smlouvat o ceně, kvalitními restauracemi a zajímavou architekturou, která dokresluje zdejší příjemnou atmosféru. Dovolená v Sakalle je ideální pro všechny, kdo chtějí poznat nejkrásnější zákoutí Hurghady, užít si komfortní ubytování na pobřeží Rudého moře, vyzkoušet nejrůznější druhy vodních sportů nebo se vydat na výlety za památkami Starověkého Egypta.

Zájezdy do Sakally

Láká vás prožít letošní dovolenou v luxusním letovisku u Rudého moře, které je vhodné pro dovolenou po celý rok? Pak jsou pro vás tou pravou volbou zájezdy do Sakally, s nimiž si zajistíte pohodlnou leteckou přepravu, ubytování v hotelu na pobřeží a samozřejmě také možnost polopenze či stravy all inclusive. Zájezdy do Sakally jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi, mladé turisty i seniory, kteří jistě ocení krásné pobřežní promenády a pestrou nabídku fakultativních výletů.

Tipy na výlety Sakalla

Rozhodnete-li se vydat se na zájezdy do Sakally a prožít svou dovolenou v Sakalle, pak se vám naskytne jedinečná příležitost užít si celou řadu zajímavých výletů. Mezi nejoblíbenější výlety patří návštěva Údolí králů, Luxoru a Karnaku, kde si můžete prohlédnout chrámy a hrobky faraonů, ale můžete se také vydat na výlety do lokalit, které jsou rájem potápění. Výlety za potápěnám na zájezdech v Sakalle organizují profesionální potápěčská centra, která nabízejí kurzy potápění jak pro začátečníky, tak pro zkušenější potápěče a umožní vám nahlédnout do tajemných hlubin Rudého moře.