Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Hurghada

Nalezeno 106 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 11 Další

Destinace lokality Hurghada

Hurghada dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Hurghada Egypt all inclusive. Potápění, golf, písek Sahary a staroegyptské památky. To vše uvidíte na dovolené v Hurghádě, v největším a nejoblíbenějším letovisku Egypta u Rudého moře. Hurghada vás přivítá vás písčitými plážemi, čistým mořem, slunečnými dny a luxusními hotely, které uspokojí svými kvalitními službami i nejnáročnější turisty. Dovolená v Hurghadě, to jsou hotelové komplexy disponujícími vlastními bazény, obrovskými aqvaparky, vlastními kvalitními golfovými hřišti.

Dovolená v Hurghádě

Zájezdy do Hurghady patří mezi nejprodávanější zájezdy do Egypta. Největší komfort služeb vám přinesou pobytové zájezdy do Hurghady se stravou all inclusive nebo ultra all inclusive. Dovolená v Hurghadě vás jistě nezklame. Na dovolené vám Hurghada poskytne ve svých nejoblíbenějších letoviscích El Dahar, Sakalla a Sahl Hasheesh jedinečné podmínky k potápění v korálovém moři, windsurfingu na vlnách Rudého moře, celoročně výborné podmínky pro golf i množství námětů na výlety za přírodními či historickými památkami Egypta. Dovolená Hurgháda Egypt all inclusive, zájezdy za super ceny.

Zájezdy Hurgháda Egypt all inclusive

Proč na zájezdy do Hurghady? Hurghada, kdysi malá egyptská vesnice na pobřeží Rudého moře, je dnes nejznámější a největší turistická lokalita Egypta. Dlouhé písčité pláže, teplé moře, podmořské korálové útesy, blízké staroegyptské památky, to vše pasovalo Hurghadu na nejnavštěvovanější egyptské přímořské letovisko. Oblíbené jsou především pobytové zájezdy do Hurghady se stravou all inclusive. Ještě větší komfort vám přinese zájezd do Hurghady v režimu ultra all inclusive, který kromě plné penze a celodenního občerstvení zahrnuje například zapůjčení hotelového kurtu na squash a tenis, saunu, golfové potřeby nebo výlety. Za dovolenou ušetříte při koupi Last minute zájezdů do Egypta.

Hurghada a hotely

Rostoucí zájem turistů o dovolenou v Hurghádě u vod Rudého moře vyvolal v Hurghadě bouřlivý rozvoj nových hotelových komplexů, které se nyní rozrůstají kolem pobřeží Rudého moře desítky kilometrů na jih od původní rybářské vesnice a umožňují příijet na zájezdy do Hurghady velkému množství turistů. Původně se Hurghadou považovala oblast pobřeží kolem města, ale prudký rozvoj turistických středisek zapříčinil, že v nich vznikly samostatné turistické lokality. Dnes se dělí Hurghada na dvě části, původní staré centrum Hurghady El Dahar a nové centrum Sakkala.

V obou částech Hurghady i v okolí stojí moderní, luxusní hotely, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších turistů. Standardně mají hotely v Hurghádě klimatizované pokoje, disponují vlastními bazény, sportovními hřišti, půjčovnami sportovního vybavení a restauracemi podávajícími speciality místní i zahraniční kuchyně. Nejluxusnější hotely Hurghady mají vlastní aqvaparky s tobogány a skluzavkami nebo golfová hřiště. Nově pro zájezdy do Hurghády se stává oblíbené i letovisko Sahl Hasheesh.

Oblíbené aktivity na zájezdu do Hurghady

Turisté přijíždějí na zájezdy do Hurghady především za sluncem, opalováním, plaváním a lenošením na pláži. Ale dovolená v Hurghadě se dá prožít i aktivně. Mnoho turistů přijíždí na zájezdy do Hurghady především za potápěním kolem korálových útesů v Rudém moři. Potápěčskou výbavu vám zapůjčí četná potápěčská centra nebo si můžete objednat skupinové ponory s průvodce nebo kurz potápění.

Další oblíbenou aktivitou, kterou můžete na zájezdě v Hurghadě provozovat, je golf. Výborně připravené hotelová i veřejná golfová hřiště sem přitahují na zájezdy do Hurghády hráče golfu z celého světa po celý rok. V hotelu si také můžete k zájezdu do Hurghády objednat výlety za historickými památkami z dob starověkého Egypta, mezi klasiku patří výlet do Luxoru nebo do Údolí králů.