Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Luxor

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Luxor dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Luxor Egypt all inclusive. Ta pravá dovolená v Egyptě? Jedině dovolená v Luxoru, starověkém městě faraona Amon Rea známém také jako Théby. Toto město skýtá opravdu barvitou historii plnou velkých úspěchů, slavných vládců i bitev, které se zapsaly do tváře města i celého Egypta. Objednejte si zájez a vydejte se na dovolenou do Luxoru a poznejte jedno z nejstarších a nejkrásnějších měst Egypta, jež je největším světovým muzeem pod širým nebem.

Dovolená v Luxoru

Poznávejte starověký Luxor na dovolené v Egyptu. Toužíte spatřit místa, o nichž slyšel již celý svět a která se zapsala do dějin celého Egypta? Láká vás stanout na stejném místě, jako faraon Ramese III., Amon Re či Amenhotep III.? Pak neváhejte a objednejte si své zájezdy do Luxoru právě teď a využijte možnosti all inclusive pobytů. Svou dovolenou v Luxoru plnou nevšedních krás Egypta máte na dosah ruky! Užijete si na dovolené v Luxoru plnými doušky nejen krásné kulturní památky, ale také vodní radovánky na pobřeží a komfortní služby.

Zájezdy Luxor Egypt all inclusive. Egyptský Luxor, jedno z nejstarších a nejvýznamnějších měst Egypta pyšnící se dlouhou a bohatou historií i množstvím unikátních památek, je skvělým místem pro vaši dovolenou, pokud chcete poznat pravou tvář egyptské kultury i kus její historie. Luxor je světově proslulým městem, které láká každoročně miliony turistů z celého světa, aby zde prožili svou dovolenou nebo jej alespoň navštívili s fakultativními výlety. Toužíte-li po krásné dovolené v Egyptě, která nebude jen nudným lenošením na pláži, pak je pro vás právě zájezdy do Luxoru tím pravým. Při nákupu last minute zájezdu do Egypta ještě navíc ušetříte.

Zájezdy do Luxoru

Dovolená v Egyptě je mezi turisty velmi oblíbená a návštěva Luxoru jí dodá nezaměnitelné kouzlo starověkých dějin, které ožívají před vašima očima. Zájezdy do Luxoru jsou skvělou volbou jak pro rodinnou dovolenou, tak pro chvíle s vašimi přáteli, s nimiž si můžete užít skvělou zábavu na pobřeží i prohlídku nádherných památek, které jsou jedním z největších egyptských skvostů. Na zájezdě do Luxoru se můžete těšit také na vynikající turistické zázemí a luxusní hotely s all inclusive službami, které budou pečovat o vaši ničím nerušenou dovolenou.

Luxor, město faraonů

Luxor, neboli také starověké Théby, velké město faraona Amon Rea, je místem, které na vás na první pohled zapůsobí svou jedinečnou krásou, v níž se snoubí tisíciletá historie a zašlý lesk dávné slávy, kdy bylo právě toto město centrem starověkého Egypta. Dominantou celého města, kterou spatříte na zájezdech do Luxoru, je chrámový komplex Karnak a chrám boha Amona, jemuž byla zasvěcena většina staveb ve městě a jeho okolí. Na dovolené v Luxoru naleznete také aleje lemované sfingami, chrám Ramesse III., Velkou hypostylová síň a mnoho dalších nádherných památek, které činí z Luxoru tak unikátní místo.