Chorvatsko - Istrie - Pula. Villa Pješćana Uvala č. 294 je situována pouze asi 250 m od pláže a asi 350 m od centra městečka Pješćana Uvala, které leží nedaleko města Pula (asi 4 km) a je staré tři tisíce let (vzniklo v době antiky). Písečná zátoka je moderním turistickým střediskem s oblázkovo-písečnými plážemi a je vhodná pro rodinnou dovolenou.
V nedalekém přístavu Veruda, který je určen pro jachty a malé lodě, naleznou milovníci plachtění a jízdy na lodi všechno, co ke svým lodím potřebují. Blízkost města Pula zajistí hostům letoviska Pješćana Uvala rozmanitou zábavu a proto je toto letovisko vhodné nejen pro milovníky zábavy, ale i k dovolené pro rodiny s dětmi. Podél pobřeží jsou k dispozici obchody, restaurace, hospůdky, pizzerie i malý přístav pro čluny.
Vybavení Villa Pješćana Uvala č. 294
Villa Pješćana Uvala č. 294 nabízí standardně vybavené apartmány, možnost parkování. Asi 350 m od domu je restaurace a obchod.
Ubytování
Villa Pješćana Uvala č. 294 nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2 až 6-lůžkových apartmánech typu MONO, BILO a TRILO s vybaveným kuchyňským koutem, soc. zařízením, některé apartmány jsou i s balkonem nebo terasou. Některé ložnice nejsou oddělené dveřmi.
- MONO 2: Obsazenost 2 osoby, asi 25 m2, typ studio, jedna místnost s dvoulůžkem a s kuch. koutem, soc. zařízení.
- MONO 2 B: Obsazenost 2 osoby, asi 25 m2, typ studio, jedna místnost s dvoulůžkem a s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon.
- BILO 3: Obsazenost 2-3 osoby, asi 30 m2, ložnice s dvoulůžkem a místnost s jednolůžkem a s kuch. koutem, soc. zařízení.
- BILO 3 B: Obsazenost 2-3 osoby, asi 30 m2, ložnice s dvoulůžkem a místnost s jednolůžkem a s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon.
- TRILO 6: Obsazenost 4-6 osob, asi 70 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem a rozkládacím dvoulůžkem (viz foto, doporučujeme spíš pro děti) a menší místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, terasa/zahrádka.
Stravování
Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.
Sport
Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.
Tipy
Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol.
Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie.
Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.
Pláž
Oblázkově-kamenitá: asi 250 m od vily Pješćana Uvala č. 294.
Zájezdy CK do hotelu Villa Pješćana Uvala č. 294
Zobrazit podobné zájezdy-
HOTEL ALEM - DEPANDANCE
Makarská riviéra
9 700 KčVlastníPolopenze8 dní 17. 05. 2025 - 24. 05. 2025 -
PO STOPÁCH VINNETOUA Chorvatsko15 900 KčAutobusemPolopenze8 dní 06. 07. 2025 - 13. 07. 2025
-
ZA TAJEMSTVÍM Chorvatsko19 800 KčAutobusemPolopenze10 dní 08. 08. 2025 - 17. 08. 2025
-
PŘÍRODNÍ ŠPERKY Chorvatsko17 900 KčAutobusemPolopenze10 dní 05. 09. 2025 - 14. 09. 2025
-
PRODLOUŽENÉ LÉTO V Chorvatsko15 900 KčAutobusemPolopenze10 dní 19. 09. 2025 - 28. 09. 2025