Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Perissa dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Perissa. Zlákala vás představa letní dovolené v Perissa na Santorini, v němž prožijete tu nejlepší dovolenou u moře? Pak si opravdu nenechte ujít dovolenou v Perissa, kde na vás čekají unikátní pláže, průzračné hlubiny moře a veškeré zázemí, které si můžete od letní dovolené v Řecku přát! Letovisko Perissa je jedním z nejmodernějších středisek ostrova Santorini a spolu s nedalekým letoviskem Kamari vytvářejí centrum zábavy a kulturního života ostrova.

Dovolená v Perissa

Dovolená v Perissa je díky výbornému turistickému zázemí vhodná pro turisty všeho druhu. Letovisko nabízí pestrý kulturní a noční život, četné obchody, restaurace nabízející řecké speciality, taverny, plážové bary, kvalitní hotely a také malebné apartmány. Přemýšlíte- li nad dovolenou v Perissa, pak využijte naše zájezdy do Perissi, s nimiž máte svou letní dovolenou na dosah ruky!

Perissa je jedním z nejznámějších letovisek slunného ostrova Santorini a nachází se nedaleko dalšími známé střediska Kamari, s nímž vytváří téměř jednolitý celek na severovýchodě ostrova. Plánujete- li dovolenou v Řecku na Santorini a láká- li vás návštěva hlavního města ostrova, Fira, pak je pro vás letovisko Perissa naprosto ideální! Navíc se zde můžete těšit pláže pokryté vulkanickým pískem, čisté moře, kvalitní restaurace a pestré možnosti nákupů. V průběhu celé letní sezóny se do letoviska Perissa sjíždějí nejrůznější turisté z celého světa, aby si zde odpočinuli od stresu a starostí všedních dní. Na své si zde přijdou také milovníci řecké hudby, gastronomie a tance, kteří se zde mohou bavit po celé léto.

Zájezdy do Perissa

Čas letní dovolené se blíží a vy začínáte přemýšlet, kde ji letos prožijete? Láká- li vás řecká kultura a dovolená na Santorini, pak využijte zájezdy do Perissa, s nimiž si zajistíte skvělou dovolenou s vašimi nejbližšími. Všechny zájezdy do Perissa z naší nabídky naleznete přehledně seřazené v online katalogu, který mimo jiné zahrnuje také fotogalerie hotelů a aktuální informace o slevách. Zájezdy do Perissa jsou vhodné pro všechny milovníky slunných písečných plážích, komfortních hotelů a také pravé řecké atmosféry.

Pláže a vodní sporty Perissa

Pláže a vodní sporty jsou jedním z největších lákadel letoviska Perissa a to zejména díky faktu, že jsou zdejší pláže pokryté vulkanickým pískem a nabývá tmavých barev, což není na řeckých ostrovech tak častým úkazem. Moře v okolí letoviska Perissa je křišťálově čisté a nabízí tak výborné podmínky pro koupání a skvělou viditelnost pro potápění a šnorchlování.