Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Santorini

Nalezeno 25 výsledků
1 2 3 Další

Santorini dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Santorini Řecko all inclusive. Romantická dovolená na nejkrásnějším ostrově Řecka? Jednoznačně dovolená na Santorini. Azurově modré moře, krásné pláže z černého vulkanického písku, oslnivě bílé domy, modré kopule kostelů, poklidná atmosféra ostrova, to je dovolená na Santorini. Vyberte si mezi zájezdy na Santorini a vydejte se na romantickou dovolenou na Santorini, kde na váš příjezd čekají luxusní rodinné hotely v turistických střediscích Kamari, Fira, Imerovigli, Oia nebo Perissa.

Dovolená na Santorini

Proč dovolená na Santorini láká turisty z celého světa? Koupání a potápění v čistých vodách ostrova uprostřed Egejského moře, malebné řecké vesničky s kavárničkami a krámky, nádherné výhledy z útesů, pozůstatky dávných civilizací, které na ostrově zanechaly mnoho historických památek a především romantická atmosféra vulkanického ostrova. Navštivte Řecko a prožijte svou letní dovolenou na Santorini.

Romantická dovolená na nejhezčím ostrově Řecka? Jednoznačně zájezdy na Santorini. Azurově modré moře, oslnivě bílé fasády domů, modré kopule kostelů, poklidná atmosféra ostrova, to je řecký ostrov Santorini. Santorini, je jeden z nejjižnějších ostrovů souostroví Kyklady. Ostrov je zbytkem sopečného ostrova Théra, který byl v roce 1500 př.n.l. zničen obrovským sopečným výbuchem. Místo středu ostrova, který byl zničen, se nyní nachází 400m hluboká laguna obklopená pozůstatky původního ostrova. Skupina ostrovů se skládá z největšího ostrova Santorini, který je také nazýván Théra, menšího ostrova Therasia a neobydleného ostrůvku Aspronisi. Navíc uvnitř zátoky nalezneme další tři menší vulkanické ostrůvky, Palia Kaméni, Néa Kaméni a Mikri Kaméni.

Zájezdy na Santorini

Zájezdy Santorini Řecko all inclusive. Proč na zájezdy na Santorini? Řecký ostrov Santorini pravidelně každý rok láká a přitahuje turisty z celého světa svou jedinečnou krásou a poklidnou atmosférou, takže zájezdy na Santorini bývají velice často brzy vyprodány. Je to způsobeno i tím, že ubytovací zařízení na ostrově jsou především menší hotely či apartmány rodinného typu. Proto je vhodné letecké zájezdy na Santorini objednávat v předstihu. Na Santorini jsou pro vás přichystány menší, luxusní, dobře vybavené hotely v oblíbených turistických lokalitách Kamari, Fira, Imerovigli, Oia nebo Perissa. Nádherným místem pro ubytování jsou četné hotely vystavěné na útesech, ze kterých se vám naskytne úžasný výhled na moře. Moderní hotely na Santorini jsou vybaveny bazény i kvalitními restauracemi podávajícími speciality řecké kuchyně. V bohaté nabídce zájezdů na Santorini najdete pobyty bez stravy, pobyty se snídaní, polopenzí i stravou all inclusive.

Pláže, památky a výlety na Santorini

Santorini je vyhledávaným řeckým ostrovem turistů z celého světa. Na zájeudech na Santorini uvidíte krásné, písečné pláže s černým pískem a pozvolným přístupem do moře, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Musíte počítat s větším množstvím návštěvníků, které na ostrov láká nádherná příroda spojená s jedinečnou architekturou i historické památky. Památky Santorini můžete spatřit na výletech po ostrově. Shlédnete ruiny starobylé Théry, místní archeologické muzeum zahrnující předměty z dob 3. tisíciletí př. n. l. i antického Říma, středověký hrad Skaros postavený na vrcholku skalního převisu, archeologické naleziště Akrotiri nebo se vydejte lodí na výlet na malý vulkanický ostrůvek Nea Kameni, jehož kráter je důkazem, že vulkán je stále aktivní.