Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Votsalakia

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Votsalakia dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Klidná dovolená na řeckém ostrově Samos? To je dovolená ve Votsalakia, malebném letovisku, které je proslulé svou krásnou přírodou, klidnou atmosférou a ideálními podmínkami pro rodinnou dovolenou u moře. Letovisko Votsalakia se rozkládá na severozápadním pobřeží pod horou Mt. Kerkis, což z něj činí ideální místo pro pobyt na písečných plážích u moře, ale také pro turistu a zajímavé výlety.

Dovolení ve Votsalakia

Dovolená ve Votsalakia je vyhledávána zejména mezi rodinami s dětmi, ale je ideální pro každého, kdo si chce dopřát odpočinek na slunných plážích bez davů turistů, poznat kulturu řeckých ostrovů nebo vyzkoušet celou řadu vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování či jízda na mořském kajaku, které jsou zde k zapůjčení. Rezervujte si své zájezdy do Votsalakia právě teď a změňte svou letní dovolenou v Řecku v nezapomenutelný zážitek!

Plánujete rodinnou dovolenou v Řecku na ostrově Samos? Pak vyrazte do letoviska Votsalakia, které se rozkládá na úpatí hory Mt. Kerkis a svým návštěvníkům nabízí jedinečný klid, dlouhé pláže a komfortní hotely. Letovisko Votsalakia je jako stvořené pro všechny milovníky slunce, vodních sportů, odpočinku, ale také turistiky a zajímavých výletů. Prožijte své léto právě zde a poznejte pravou tvář řeckých ostrovů na vlastní oči! Na své si zde přijdou také milovníci dobrého jídla a hudby, kteří mohou využít zdejší restaurace či taverny s živou hudbou, v nichž můžete ochutnat pravé řecké speciality i světovou kuchyni. Noční život v tomto letovisku je poměrně klidný, ale zatoužíte- li po větším ruchu, můžete se vydat do okolních měst.

Zájezdy do Votsalakia

Zájezdy do Votsalakia jsou jedinečnou příležitostí, jak poznat krásy ostrova Samos a užít si báječnou dovolenou v Řecku. Využijte naši nabídku zájezdů do Votsalakia právě teď a proměňte své léto v nezapomenutelný zážitek s vašimi blízkými! V našem online katalogu naleznete nejen celou řadu zájezdů do Votsalakia z nabídek renomovaných cestovních kanceláří, ale také aktuální slevy či nabídku last minute zájezdů do Votsalakia, s nimiž můžete značně snížit náklady na vaši letní dovolenou.

Turistika i relaxace ve Votsalakia

Letovisko Votsalakia je skvělým místem pro dovolenou zejména pro milovníky přírody a dlouhých procházek. Okolí letoviska Votsalakia je poměrně hornaté a velmi bohaté na pestrou vegetaci, což vytváří spolu s azurovým mořem a zlatými plážemi opravdu malebné scenérie. Vydejte se na dlouhé procházky krásnou přírodou v okolí Votsalakia nebo si užívejte koupání v průzračném moři, letovisko Votsalakia je vhodné pro každého!