Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Samos

Nalezeno 11 výsledků

Samos dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Samos Řecko all inclusive. Hledáte dovolenou jako z obrázku? V tom případě je dovolená v Samos právě pro vás jako stvořená. Prožijte příjemné chvilky u skleničky vína, nechejte se unést nádhernou pestrobarevnou krajinou a relaxujte na zlatobílých plážích řeckého ostrova Samos. Neváhejte a využijte naši široké nabídky dovolené a pobytů na Samosu. Vaše dovolená na Samosu začíná na našich stránkách!

Dovolená na Samosu

Ostrov Samos je jeden z největších ostrovů Řecka, ležící v průzračně čistém Egejském moři a nabízí to nejlepší pro váš odpočinek. Na dovolené na Samosu neopomeňte navštívit jeho nejkrásnější místa, jako je pláž Kokkari, která nabízí jak jemné kamínky na pláži, tak bohatý podmořský svět a milovníci sportů si zde přijdou na své díky větrnému počasí. Oblasti stojící jistě za zmínku je oblázko - písčitá pláž Kerveli nebo hotely ve vesnici Votsalakia, které pro svůj klid a snadný přístup do moře ocení především rodiny s dětmi. Zájezdy na Samos vám zajistí tu pravou dovolenou v Řecku. Dovolená na Samosu Řecko se zájezdy all inclusive se vám bude líbit.

Samos, ostrov Řecka, na který se budete vždy rádi vracet. Nezapomenutelná krajina, zeleň a pestrobarevnost vám zaručí klidný a odpočinkový pobyt. Dovolená na zájezdech na Samosu plná pohodlného koupání, díky příjemným bílým plážím, je na Samosu samozřejmostí. Na ostrově naleznete spoustu malebných vesniček, romantických promenád, olivové háje a háje citrusových plodů, vůni bylinek, jimiž je Samos porosten ucítíte v každém koutu ostrova. Samos je místo určené pro zamilované, rodiny a páry, které touží po klidné nerušené dovolené plné romantiky.

Zájezdy na ostrov Samos

Zájezdy Samos Řecko all inclusive. Vyberte si pobytové zájezdy na Samos z naší bohaté nabídky! Nabízíme spoustu zajímavých hotelů, apartmánů a bungalovů pro rodiny s dětmi, manželské páry i starší cestující. Všechny věkové kategorie si u svého ubytování přijdou na své. Ať už u bazénu, animačních programů, jak pro děti, tak dospělé, volejbalu na pláži nebo na tenisovém kurtu či golfovém hřišti. Na ostrově Samos naleznete spousty příjemných rybích taveren, restaurací a zábavných podniků pro dlouhé letní večery. Zájezdy na ostrov Samos all inclusive jsou obohaceny o různé slevy, bonuse, nebo pobyty zdarma pro vaše ratolesti. Na letecké zájezdy na Samos se můžete vydat z letišť z Prahy, Brna a Ostravy.

Dovolená v letoviscích na ostrově Samos

Pobřeží ostrova Samos lemuje spousta letovisek, zde si stačí jen vybrat pro zájezdy na Samos, které zapadne do vaší mozaiky perfektní dovolené. Tsamadou, jedna z nejkrásnějších pláží ostrova s jemnými oblázky nebo na druhé straně písčito - oblázkovitá pláž Lemonakia. Velice oblíbené je také letovisko Pythagorion. Teplé letní večery u výborného vína a oliv, to je to pravé pro vaši letní dovolenou na ostrově Samos. Kdo už bude mít dost slaného moře, doporučujeme navštívit jezero Potami na stejnojmenné říčce s vodopády.