Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Pythagorion

Nalezeno 7 výsledků

Pythagorion dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Pythagorion. Hledáte to pravé místo pro vaši dovolenou na Samosu? Pak jste jej právě našli! Letovisko Pythagorion je jedním z nejkrásnějších letovisek ostrova a snoubí v sobě historii, slunné písečné pláže, nádhernou přírodu, bohatý kulturní život a příjemnou atmosféru typického řeckého přístavního města. Dovolená v Pythagorionu je vhodná pro všechny druhy turistů. Každý si zde najde něco, co ho zaujme.

Dovolená Pythagorion

Milovníci slunce a moře si mohou vychutnávat ničím nerušený odpočinek na své dovolené v Pythagorionu či vodní sporty na dlouhých písečných plážích zalitých sluncem, ti, kdo hledají zábavu ji naleznou ve městě nebo v okolních letoviscích, příznivci turistiky se mohou vydat na dlouhé procházky zdejší malebnou přírodou a turisté, hledající kulturní klenoty Řecka, se mohou vydat na desítky zajímavých výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí. Mezi zájezdy do Pythagorionu si vybere každý.

Jižní pobřeží ostrova Samos je velmi bohaté na krásná zákoutní a romantická místa. Jedním z nich je malebné letovisko Pythagorion, které nese název po slavném matematikovi Pythagorovi, který se zde narodil. Pythagorion je velmi oblíbeným cílem dovolené v Řecku nejen díky svému slavnému rodákovi, ale také díky nádherným zeleným kopcům, které jej obklopují, příjemné atmosféře, pestrému kulturnímu životu a samozřejmě také díky dlouhým plážím, které jsou chloubou ostrova Samos. Toužíte- li procestovat ostrov Samos a zároveň si dopřát komfortní zázemí jednoho z jeho nejlepších letovisek, pak je pro vás dovolená v Pythagorionu jako stvořená! Můžete zde strávit krásnou letní dovolenou s dětmi, partnerem nebo s přáteli, s nimiž si budete užívat vodní radovánky na slunných písečných plážích, zajímavé výlety za kulturními klenoty Samosu i kulturní život tohoto krásného přístavu, který je skvělou ukázkou řecké kultury a architektury.

Zájezdy do Pythagorionu

Láká vás představa prožít letní dovolenou Samosu? Pak využijte naše zájezdy do Pythagorionu, které vám představí tento ostrov v celé jeho kráse a zajistí vám naprosto spokojenou a ničím nerušenou dovolenou plnou odpočinku a skvělých zážitků. Zájezdy do Pythagorionu jsou vhodné pro nejrůznější druhy turistů. Ať už hledáte na své letní dovolené sport, zábavu, odpočinek či kulturu, vše naleznete na jednom místě v Pythagorionu. Také díky této rozmanitosti je letovisko Pythagorion jedním z nejoblíbenějších letovisek ostrova Samos.

Zajímavá místa Pythagorionu

Letovisko Pythagorion leží na místě, kde se nacházelo původní starověké město. Do současnosti se nám dochovalo pouze několik připomínek na původní tvář města a také několik památek v jeho okolí. Můžete zde navštívit například římské termální lázně, pozůstatky Artemidina chrámu, spatřit zbytky byzantského opevnění města nebo akvadukt, který v minulosti zásoboval město pitnou vodou.