Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Kokkari dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Kokkari. Krásná dovolená na řeckém ostrově Samos, to je dovolená v Kokkari, malebném letovisku rozkládajícím se jen několik kilometrů od hlavního města Samos. Kokkari, to jsou oblázkové i písečné pláže, velmi čisté moře, příjemná atmosféra, moderní hotely, romantické kavárny a ideální podmínky pro příjemnou dovolenou v Kokkari v Řecku s vašimi blízkými. Prohlédněte si naši nabídku zájezdů do Kokkari a dopřejte si skvělou letní dovolenou na řeckých ostrovech se zajímavou slevou!

Dovolená v Kokkari

Dovolená v Kokkari je vhodná pro mladé páry, stejně jako pro rodiny s dětmi, které jistě ocení mírně se svažující pláže. Můžete se zde těšit na výborné podmínky pro vodní sporty, restaurace s četnými řeckými specialitami, zajímavá místa pro fakultativní výlety a příjemnou atmosféru pro odpočinek.

Kokkari je velmi oblíbeným letoviskem ostrova Samos ležícím na severním pobřeží nedaleko hlavního města ostrova. Toto letovisko je hojně navštěvováno zejména díky krásné oblázkové pláži táhnoucí se podél letoviska v délce více než 2,5 kilometrů a příjemné atmosféře, kterou dokreslují malé romantické hotely, drobné obchůdky a celá řada výborných restaurací, v nichž můžete ochutnat speciality řecké kuchyně. Letovisko Kokkari je ideálním místem pro všechny, kdo touží po krásné dovolené v Řecku, koupání v teplém a čistém moři, dlouhých procházkách po pobřeží nebo výletech do města Samos, které je velmi dobře dostupné místní dopravou. Máte- li rádi Řecko a toužíte- li poznat krásy ostrova Samos, pak je pro vás Kokkari jako stvořené!

Zájezdy do Kokkari

Letní dovolená v Řecku je mezi českými turisty stále oblíbenější. Dopřejte si ji i vy s našimi zájezdy do Kokkari, s nimiž si zajistíte ubytování nedaleko pláže, rychlou leteckou přepravu a samozřejmě také možnost stravy all inclusive či polopenze. Zájezdy do Kokkari jsou vhodné pro turisty všeho věku, zejména díky propracovanému turistickému zázemí a barvitému kulturnímu životu, z nějž si vybere opravdu každý. Rezervujte si své zájezdy do Kokkari právě teď online prostřednictvím našeho katalogu a zajistěte si krásnou dovolenou na ostrově Samos.

Kokkari – zábava pro celou rodinu

Plánujete- li rodinnou dovolenou na Samosu, pak vám letovisko Kokkari jistě nadchne! Pro děti jsou zde připravena četná hřiště a dětské bazény se skluzavkami, teenageři se mohou bavit na zdejších diskotékách a rodiče mohou relaxovat na dlouhých plážích lemovaných azurově modrým mořem. Velmi oblíbené jsou také fakultativní výlety. Mezi nejoblíbenější cíle patří zejména hlavní město Samos, ale i nedaleké pláže Tsamadou a Lemonakii, k nimž můžete dojít pěšky podél pobřeží.