Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kolymbia

Nalezeno 10 výsledků

Kolymbia dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Kolymbia. Plánujete dovolenou na Rhodosu a stále nevíte, které letovisko je pro vás to pravé? Máte- li rádi čisté moře, dlouhé písečné pláže a moderní hotely, pak je pro vás jako stvořené letovisko Kolymbia, které je jedním z nejkrásnějších letovisek Rhodosu. Dovolená v Kolymbii je vhodná pro všechny, kdo touží navštívit hlavní město, Rhodos, poznat kulturní památky Řecka nebo si užívat vodní sporty, jako je potápění, vodní lyžování, plavání, potápění či šnorchlování, při němž můžete sledovat fascinující podmořský svět Egejského moře.

Dovolená v Kolymbia

Dovolená v Kolymbia je ideální příležitostí jak prožít skvělou dovolenou s vašimi blízkými. Rezervujte si své zájezdy do Kolymbie právě teď a proměňte svou dovolenou v Řecku v nezapomenutelný zážitek. Součástí dovolené do Kolymbie je letecká přeprava, ubytování v hotelu na pobřeží a samozřejmě také možnost zajištění stravy all inclusive.

Plánujete svou první dovolenou na ostrově Rhodos? Pak bychom vám doporučovali navštívit letovisko Kolymbia, které v sobě snoubí příjemnou atmosféru, nádhernou přírodu i zábavu na dlouhých písečných plážích. Dovolená v Kolymbii je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé turisty, kteří si zde mohou užívat nejrůznější druhy vodních sportů v průzračném moři nebo fakultativní výlety za krásnými řeckými památkami, kterých je zde opravdu velké množství. Letovisko Kolymbia je již řadu let jedním z nejoblíbenějších letovisek ostrova Rhodos. Poznejte i vy na vlastní oči jeho jedinečnou krásu a nechte se hýčkat komfortními hotely, které jsou připraveny pečovat o vaši spokojenou dovolenou v Řecku.

Zájezdy do Kolymbie

Dovolená na ostrově Rhodos je ideální volbou pro všechny milovníky kultury, umění a panenské přírody. Využijte naši nabídku zájezdů do Kolymbie a vychutnejte si všechny krásy Rhodosu na jednom místě. Můžete se zde těšit na luxusní hotely, výborné služby a také velmi čisté pláže táhnoucí se podél celého pobřeží, které nabízejí výborné podmínky pro lenošení ve stínu slunečníku i sport. Zájezdy do Kolymbie jsou výbornou volbou, jak poznat nejkrásnější místa ostrova Rodos a zároveň si užít příjemné chvíle strávené s vašimi blízkými.

Zajímavosti letoviska Kolymbia

Kolymbia, jedno z nejnavštěvovanějších letovisek Rhodosu, se rozkládá na východním pobřeží ostrova a pyšní se celou řadou zajímavostí. Díky své ideální poloze je nejen skvělým místem pro klidnou dovolenou, ale také pro výlety do hlavního města, Rhodos, v němž můžete navštívit celou řadu zajímavých památek, včetně přístavu, kde stával slavný Kolos Rhodský, jeden z divů světa. Další zajímavostí letoviska Kolymbia je také bohatý kulturní život a pláž Tsampika, která je pohodlně dostupná i pěšky.