Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Rhodos

Nalezeno 126 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 10 13 Další

Rhodos dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Rhodos Řecko all inclusive. Leťte na nejslunnější řecky ostrov Rhodos pro vaši odpočinkovou dovolenou plné relaxace a poznání. Noční zábava a typická řecká pohostinnost vás na dovolené na Rhodosu jistě nemine. Pláže nabízejí jak jemný písek s pozvolným vstupem do moře, tak pláž oblázkovou, a průzračné moře pro milovníky potápění a dalších vodních sportů. Čeká na vás dovolená na Rhodosu, na kterou budete rádi vzpomínat.

Dovolená na Rhodosu

Na dovolené na Rhodosu vás čekají kvalitní hotely, apartmány i bungalovy v oblíbených letoviscích Kolymbia, Kiotari a Afandou. Hlavní město Rhodos je srdcem ostrova, turisty velice oblíbené, obklopují ho historické hradby a památky. Letovisko Faliraki známé svým rušným nočním životem a krásným zlatým pískem. Určitě si nenechte ujít malebné městečko Lindos proslavené díky Akropoli anebo lázeňské město Kalithea. S našimi zájezdy na Rhodos se vám splní sen, prožijete vysněnou dovolenou v Řecku. Dovolená Rhodos Řecko se zájezdy all inclusive za super ceny.

Kde pálí sluníčko 324 dní v roce? No přeci na Rhodosu. Ostrov Rhodos, Rodos, je jedním z nejslunnějších míst Řecka. Na Rhodosu najdete místa nedotčená turistickým ruchem a na druhé straně rušný večerní život, velké hotelové resorty a upravené pláže. Příroda je zde rozmanitá, zažijete atmosféru savan, přes lesy až k údolím. Na zájezdech na Rhodosu prožijte dovolenou plnou dobrodružství, poznání a odpočinku.

Zájezdy na Rhodos

Zájezdy Rhodos Řecko all inclusive. Rezervujte si zájezdy na Rhodos, kde je pro vás připravena řada příjemných slev a dárků. Na zájezdy na Rhodos odlétáme z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic a Karlových Varů. Vybírejte zájezdy na Rhodos do oblasti Faliraki, kde na vás čeká pestrý noční život plný zábavy a krásné pláže. Anebo do oblasti Kolymbia, která láká turisty klidným mořem a rodinným zázemím hotelů. Můžete také navštívit lázeňské městečko Kalithea, kde si zaručeně odpočinete a načerpáte novou energii. Neopomenout si zaslouží i historické letovisko Lindos s úžasným hradem. Hlavní město Rhodosu, Rhodos, pak najdete na nejsevernějším bodě ostrova. Pyšní se středověkými hradbami a památkami, ulicemi plnými stánků a trhovců.

Atraktivní výlety

Rozhodně na zájezdech na Rhodos navštivte světový unikát Rhodosu Údolí motýlů, které láká pestrými barvami a příjemnými toulkami areálem. Ochutnejte skvělá řecká vína v místních vinotékách, a pokud máte chuť nakupovat, tak se vydejte do nedalekého Turecka na trhy. Prasonisi, ráj surfařů Určitě se podívejte na nejjižnější cíp ostrova Rhodos Prasonisi. Toto místo s oblibou navštěvují surfaři, kteří zde tráví i měsíce v karavanech. Prasonisi je zvláštní díky tomu, že se zde střetávají dvě moře a to Egejské a Středozemní. Naše zájezdy na Rhodos vám toto umožní.