Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Kiotari dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Kiotari. Letní dovolená na Kiotari je ideální volbou, pokud máte rádi oblázkové pláže, průzračně čisté moře a luxusní hotely s výbornou nabídkou služeb, včetně bazénů pro děti a fitness center. Dovolená v Kiotari je ideální příležitostí jak poznat krásu ostrova Rhodos a prožít příjemné chvíle s vašimi blízkými. Kromě lenošení na pláži se zde můžete těšit také na výborné podmínky pro celou řadu vodních sportů, jako je například parasailing, windsurfing či potápění.

Dovolená v Kiotari

Rezervujte si svou dovolenou v Kiotari právě teď a proměňte svou letní dovolenou v Řecku v kouzelný zážitek plný odpočinku, sportu i zábavy na dlouhých slunných plážích. Součástí těchto zájezdů je letecká přeprava, ubytování v hotelu a samozřejmě také možnost zajištění stravy all inclusive.

Luxusní dovolená na Rhodosu? To je dovolená v letovisku Kiotari rozkládajícím se na jihovýchodním pobřeží ostrova, přibližně 60 kilometrů od hlavního města Rhodos. Letovisko Kiotari je ideálním místem pro všechny, kdo mají rádi výborně vybavené hotely, průzračně čisté moře a pestrou nabídku fakultativních výletů, s nimiž poznáte nejkrásnější zákoutí ostrova Rodos. Dovolená v Kiotari je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladší turisty, kteří si zde mohou užívat zábavu na dlouhých plážích i vynikající podmínky pro různé druhy vodních sportů. Velmi oblíbenými sporty jsou zde zejména potápění, šnorchlování a jízda na mořském kajaku, který je k zapůjčení ve sportovních centrech.

Zájezdy do Kiotari

Očekáváte- li od své dovolené na Rodosu komfortní hotely s kvalitními službami zahrnujícími bazény, fitness centra, restaurace či wellness centra a dlouhé pláže lemující průzračné moře, pak je pro vás dovolená v Kiotari jako stvořená! Rezervujte si své zájezdy do Kiotari právě teď a užívejte si oslnivou krásu ostrova Rhodos! Zájezdy do letoviska Kiotari jsou také výborným dárkem. Potěšte své blízké a darujte jim k narozeninám, výročí či promoci dárkový poukaz na zájezdy do Řecka, s nimiž prožijí dovolenou plnou nevšedních zážitků!

Vodní sporty v letovisku Kiotari

Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou právě v řeckém letovisku Kiotari, pak se můžete těšit nejen na kvalitní ubytování, ale také na pestrou nabídku vodních sportů, které zde můžete vyzkoušet. Jsou jimi například velmi oblíbený windsurfing, parasailing, jízda na mořském banánu, potápění či šnorchlování, při němž můžete prozkoumat krásu podmořského světa ostrova Rhodos.