Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kalithea

Nalezeny 4 výsledky

Kalithea dovolená a zájezdy 2020

Dovolená Kalithea. Dovolená se rychle blíží a vy stále nevíte, které letovisko si zvolit pro svou letní dovolenou? Pokud toužíte po pobytu v moderním městečku s příjemnou atmosférou, mnoha hotely, kempy, výbornými restauracemi a kavárnami, vydejte se s námi na dovolenou do Kalithea na severojižní pobřeží Rhodu v Řecku, a užijte se skvělou letní dovolenou, na které získáte spoustu nových vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. Kalithea je známa především svými lázněmi Kalithea Therm.

Dovolená v Kalithea

Dovolená v Kalithea v Řecku je přímo stvořená pro rodinky s dětmi, které jistě ocení nádherné rozlehlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou obsypány vysokými stromy a příjemným šuměním moře. Nudit se zde nebudou ani milovníci nočního a aktivního života či nadšení sportovci, pro které je připraveno kvalitně vybavené zázemí na pláži v podobě půjčovny kajaků, šlapadel a dalšího vybavení pro vodní sporty. Vyberte si zájezdy do Kalithea právě teď!

Pokud toužíte po letní dovolené v moderním letovisku s množstvím kvalitních služeb, není nic jednoduššího než vydat se s námi na severojižní pobřeží Rhodu do letoviska Kalithea v Řecku, které je zárukou nepřeberného množství vzpomínek a skvělých zážitků. V Kalithei naleznete nádherné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, který je ideální pro rodinky s dětmi, a také kvalitní zázemí pro vodní sporty jako je windsurfing, plachtění nebo jachting.

Zájezdy do Kalithey

Připadá vám letovisko Kalithea jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Vydejte se s naší cestovní agenturou na zájezdy do Kalithey na severojižní pobřeží Rhodu v Řecku a užijte se skvělý odpočinek ve stínu rozložitých stromů na prohřátých bílých plážích. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a ničím nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Zajímavosti v Kalithei

Máte v oblibě historii či objevování nových míst a rádi byste navštívili něco nového? Žádný problém, i v moderním letovisku jako je Kalithea se dá najít spoustu zajímavých i historických míst, stačí jen hledat. Mezi oblíbené výletní cíle turistů patří především lázně Kalithea Therm, které nedávno prošly náročnou rekonstrukcí.