Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ixia

Nalezeno 8 výsledků

Ixia dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Ixia. Toužíte prožít svou letní dovolenou v letovisku s bohatou nabídkou luxusních komplexů? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na dovolenou do Ixia na ostrov Rhodos v Řecku a užít si perfektní léto s veškerým možným komfortem. S našimi zájezdy na Ixia si jistě vyberete z pestré nabídky luxusních hotelů i bungalovů s vlastními bazény a také dlouhé a široké oblázkové pláže s kvalitně vybavenými půjčovnami plážového i sportovního vybavení, které vám za malý poplatek zpříjemní pobyt u moře.

Dovolená v Ixia

Letní dovolenou v Ixia by si neměli nechat ujít především milovníci odpočinku a sportovních aktivit, pro které je Ixia opravdu perfektně přizpůsobena, ať už se jedná o nabídku sportovních aktivit nebo jiných zábavných činností a výletů do okolí. Mezi další výhody dovolené v Ixii patří také dobrá dostupnost do okolních letovisek jako je Lalyssos, Kalathos a Lindos.

Obdivujete nádhernou řeckou přírodu a tradiční atmosféru spolu s perfektními podmínkami pro pobyt? Vydejte se s námi do letoviska Ixia na severozápadní část ostrova Rhodos v Řecku a užijte si skvělou letní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Ve středisku je bohatá nabídka luxusních hotelových komplexů i bungalovů s vlastními bazény, které vám zajistí poklidný pobyt plný přepychu a pohodlí, a také zde nechybí ani kvalitní zázemí na pláži v podobě sportovního a plážového vybavení.

Zájezdy do Ixie

Připadá vám letovisko Ixia jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Vydejte se na zájezdy do Ixie na ostrov Rhodos v Řecku a užijte se skvělý odpočinek ve stínu vysokých stromů na prohřátých oblázkových plážích. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a ničím nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Ixii?

Každodenní odpočinek na pláži už se pro vás stal jednotvárným a rádi byste zažili něco nového? V nabídce fakultativních výletů si jistě vyberete činnost, která vám bude ušitá přímo na tělo a zažijete tak něco nového. Mezi nejzajímavější místa v okolí patří starověké městečko Lindos a rozsáhlé zříceniny dórského města Keimeru.