Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Faliraki

Nalezeno 15 výsledků

Faliraki dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Faliraki. Plánujete rodinnou dovolenou na řeckém ostrově Rhodos? Pak je pro vás tím pravým místem letovisko Faliraki pyšnící se nádhernou přírodou, širokými písečnými plážemi a výborným turistickým zázemím včetně aquaparku, který jistě potěší nejen vaše děti. Dovolená ve Faliraki je skvělou příležitostí jak poznat krásy Rhodosu, užít si skvělou zábavu na pláži nebo vyzkoušet vodní sporty, jako je například potápění či šnorchlování.

Dovolená ve Faliraki

Láká vás dovolená ve Faliraki? Pak neváhejte, rezervujte si právě teď prostřednictvím našeho online katalogu své zájezdy do Faliraki a proměňte svou letní dovolenou v neopakovatelný zážitek! Součástí těchto zájezdů je nejen letecká přeprava, ale také ubytování v komfortním hotelu na pobřeží i možnost zajištění stravy all inclusive.

Faliraki je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších letovisek na východním pobřeží ostrova Rhodos. Svým návštěvníkům nabízí bohatý kulturní život, moderní hotely i malebné apartmány a samozřejmě také nádherné pláže, které jsou pro ostrov Rodos velmi typické. Na rozdíl od větších letovisek je Faliraki plné zeleně, drobných kaváren a také zábavních center, které jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi. Letovisko Faliraki je jako stvořené pro všechny, kdo chtějí prožít krásnou dovolenou v Řecku, navštívit antické památky nebo si užívat zábavu na dlouhých písečných plážích, které lemují průzračně čisté moře. Díky bohatému kulturnímu životu a mírně se svažujícím plážím je letovisko Faliraki jako stvořené pro rodinnou dovolenou na Rhodosu.

Zájezdy do Faliraki

Láká vás poznat krásy ostrova Rhodos a užít si příjemné chvíle na sluncem prozářených plážích? Pak neváhejte a rezervujte si právě teď své zájezdy do Faliraki, s nimiž se vaše letní dovolená v Řecku promění v jedinečný zážitek. Ať už plánujete pobyt s rodinou, partnerem či přáteli z naší nabídky zájezdů do Faliraki si jistě vyberete. Součástí těchto zájezdů je nejen letecká přeprava a ubytování v kvalitním hotelu, ale takémožnost zajištění polopenze i stravy all inclusive.

Zajímavosti letoviska Faliraki

Jedním z největších lákadel letoviska Faliraki jsou bezesporu jeho nádherné pláže a čisté moře, které je ideálním místem pro plavání, potápění, šnorchlování i jízdu na mořském kajaku, s nímž můžete prozkoumat nejkrásnější místa východního pobřeží ostrova Rhodos. Faliraki je také výborným výchozím bodem pro nejrůznější fakultativní výlety. Velmi oblíbené jsou zejména výlety do malebného přístavu v jižní části letoviska, pláž Anthony Quinna nebo do letoviska Kalithea.