Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Mastichari

Nalezeno 12 výsledků

Mastichari dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Mastichari. Rodinná dovolená na Kosu, to je dovolená v Mastichari, kouzelném letovisku rozkládajícím se na severozápadním pobřeží ostrova nedaleko hlavního města, Kos, které nabízí kulturní památky, možnost nákupů i bohatý noční život. Díky výborné poloze si tak můžete užívat příjemný odpočinek na nádherných plážích letoviska Mastichari a večer vyrazit do víru kulturního dění hlavního města.

Dovolená v Mastichari

Dovolená v Mastichari je výbornou volbou, plánujete- li rodinnou dovolenou v Řecku, ale také pro romantický pobyt s partnerem či dovolenou s přáteli, s nimiž se můžete vydávat na cyklistické výlety do okolí, pěší túry nebo vyzkoušet různé druhy vodních sportů, které jsou zde k dispozici. Velmi oblíbeným je zejména parasailing, potápění a windsurfing, vypůjčit si ale můžete také mořský kajak a prozkoumat hůře přístupné okolí Mastichari. Vyberte si zájezdy do Mastichari v Řecku!

Mastichari je letoviskem jako stvořeným pro rodinnou dovolenou v Řecku. Toto krásné letovisko v sobě snoubí tradiční řeckou architekturu, krásno přírodu a fantastické pobřežní scenérie, které jsou typické pro severozápadní pobřeží ostrova Kos. Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou právě zde, pak se můžete těšit na moderní hotely, příjemnou atmosféru a ideální podmínky pro různé fakultativní výlety do okolí.

Mezi jedny z nejoblíbenějších výletů patří návštěva hlavního města, Kos, které se nachází necelých 20 kilometrů od letoviska, cyklistické výlety podél pobřeží či pěší túry do okolí, které je převážně nížinaté a skýtá řadu malebných přímořských vesniček, v nichž můžete spatřit tradiční život na řeckých ostrovech.

Zájezdy do Mastichari

Toužíte poznat krásu ostrova Kos a prožít příjemnou dovolenou v Řecku? Pak neváhejte a rezervujte si právě teď své zájezdy do Mastichari, s nimiž vás čekají krásné chvíle strávené na sluncem prozářených plážích, vodní radovánky v průzračně čistém moři i noční život hlavního města, které je pohodlně dostupné místní autobusovou dopravou.

Zájezdy do Mastichari jsou také výbornou volbou, pokud chcete darovat svým blízkým nevšední krásný zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Žádejte u našich prodejců dárkové poukazy na zájezdy a věnujte perfektní dárek k svatbě, výročí, narozeninám či promoci.

Pláže v Mastichari

Dominantou letoviska Mastichari jsou nejen malebné bělostné stavby lemující pobřeží, ale také pláže, které pokrývá jemný bílý písek a průzračné moře. Pláže letoviska Mastichari patří k nejkrásnějším na ostrově a dokreslují okouzlující vzhled Mastichari, který si jistě na první pohled zamilujete. Zdejší pláže jsou ideálním místem pro klidný odpočinek, stejně jako pro sport a ničím nerušenou zábavu.