Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kos

Nalezeno 23 výsledků
1 2 3 Další

Kos dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Kos Řecko all inclusive. Ostrov Kos neboli Hippokratův ostrov, je nádherným místem ležícím v Egejském moři, které skýtá ideální podmínky pro krásnou letní dovolenou na ostrově Kos! Užijete si zde vodní radovánky, jako je potápění, šnorchlování či windsurfing, procházky po pobřežních promenádách, bohatý noční život, ale také prohlídky nádherných památek, výlety lodí či cyklistiku. Dovolená na ostrově Kos je skvělou volbou pro turisty každého věku, mladé, seniory i rodiny s malými dětmi.

Zájezdy na Kos

Vyberte si z naší široké nabídky dovolené pro zájezdy na Kos, s nimiž navštívíte letoviska, jako je město Kos, Lambi či Kefalos a prožijete dovolenou plnou slunce, odpočinku a nezapomenutelných zážitků. Leťte na dovolenou na Kos a užijte si řeckých pláží na zájezdech all inclusive.

Zájezdy Kos Řecko all inclusive. Ostrov Kos, také někdy označován jako Hippokratův ostrov, je krásnou ostrovní výspou Řecka, která láká turisty svým nádherným pobřežím, plážemi a čistým mořem, nížinatým povrchem, který skýtá ideální podmínky pro cyklistiku a pěší túry. Najdete zde četné historické památky i bohatý noční život, který jistě příjemně zpestří váš pobyt na tomto ostrově. Díky jeho poloze, se můžete na zájezdech na Kos také vydat na výlety lodí na blízké ostrovy nebo si jen užívat jeho jedinečnou atmosféru.

Dovolená na Kosu

Jaká je dovolená na Kosu? Máme pro vaši dovolenou nachystány letecké zájezdy na ostrov Kos, které v ceně zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, Brna i Ostravy, ubytování v hotelu nebo apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění pobytu se stravou. Sami si při vyplňování objednávky svého zájezdu na Kos zvolíte, zda máte zájem o zájezdy all inclusive, polopenzi, snídaně či pobyt bez zajištění stravy. Využijte různé slevy a slevové akce, bonusy, zájezdy s pobyty pro děti zdarma, díky nimž jsou zájezdy na ostrov Kos opravdu levné.

Letoviska a pláže ostrova Kos

Ostrov Kos rozkládající se v Egejském moři skýtá svým návštěvníkům velké množství oblíbených letovisek s krásnými oblázkovými i písečnými plážemi, ale i jedinečnými památkami, které jistě stojí za vidění. Vyberte si z naší nabídky zájezdů a vydejte se na místa, jako je Lambi, Kefalos, Tigaki, Marmari, město Kos či Psalidi, kde si užijete kouzelnou kulturu ostrova i nejrůznější vodní radovánky na malebných plážích. Můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, nebo také windsurfing či vodní lyžování. Na plážích ostrova Kos se rozhodně nudit nebudete!

Výlety po Egejském moři

V Egejském moři kolem ostrova Kos se nacházejí další krásné ostrovy, jako je Rhodos, Kalymnos, Nissyros a další, na které si můžete objednat fakultativní výlety. Vydat se také můžete na blízké pobřeží Turecka. Jistě se vám bude líbit výlet lodí kolem pobřeží či návštěva tureckých památek a měst.