Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Marmari

Nalezeno 11 výsledků

Marmari dovolená a zájezdy 2019

Dovolená Marmari. Zvolte si letní dovolenou v Marmari! Neváhejte a vydejte se s námi na ostrov Kos do Řecka, kde vás čeká rozvíjející se moderní letovisko Marmari, které na Kos patří mezi oblíbené cíle letní dovolené. Na své dovolené v Marmari naleznete nejen nádhernou panenskou přírodu vykreslenou spoustou zelených zákoutí, barevných květů, motýlů a místního ptactva, ale také nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, all inclusive nabídku služeb, pestrý noční život a bohaté možnosti výběru různých vodních sportů.

Zájezdy do Marmari

Zájezdy do Marmari jsou skvělou volbou pro rodinky s dětmi, seniory ale i mladé turisty, obzvláště pak příznivce turistiky a milovníky historie, kteří si zde zajisté přijdou na své. V místě najdete také pestré možnosti ubytování, ať už se jedná o hotely, bungalovy či soukromé pokoje v rodinných vilkách, každý si může vybrat dle svých nároků ideální místo pro letní dovolenou v Marmari.

Zdá se vám letovisko Marmari na ostrově Kos v Řecku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se společně s námi na toto kouzelné místo, které pro vás bude oázou ráje a klidu po celou vaši dovolenou. V letovisku Marmari naleznete dlouhou písečnou pláž, která poskytuje dostatek pohodlí pro každého a která vám nabídne k dispozici slunečníky, lehátka i sprchy a stejně tak i různé vodní sporty, například vodní lyžování, skútry či paragliding.

Dovolená v Marmari

Již jste pevně rozhodnutí strávit svou letní dovolenou v Marmari? Výborný nápad, zájezdy do Marmari na Kos jsou velmi oblíbené, avšak i přesto zde naleznete dostatek klidu i pohody, ať už se rozhodnete relaxovat na pláži či půjdete na obhlídku města, kde naleznete hned několik malebných restaurací s kvalitními službami, útulné bary a promenády. A pokud máte zájem o naprosto bezstarostnou dovolenou, je pro vás připraven pobyt s možností stravy all inclusive.

Výlety v Marmari

Řadíte se k aktivním turistům, kteří neradi polehávají na pláži, a rádi byste objevili něco nového? Není nic jednoduššího než vydat se na výlet do centra Marmari, kde najdete hned několik zajímavostí, jako jsou malebné obchůdky s různými suvenýry vyráběnými místními obyvateli.