Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Lambi

Nalezeny 2 výsledky

Lambi dovolená a zájezdy 2021 / 2022

Dovolená Lambi. Láká vás představa letní dovolené strávené na severní straně ostrova Kos v Řecku? Vydejte se spolu s námi na dovolenou do Lambi, moderního střediska s poklidnou a správnou dovolenkovou atmosférou. Najdete zde nejen několik větších a luxusních hotelových komplexů, ale také velké množství malých rodinných apartmánů se zahradami a spoustou zeleně. Jednou z dominant letoviska Lambi je krásné historické centrum města s tradičními obchůdky, restauracemi a tavernami je ideálním místem pro nákupy a večerní zábavu. Prohlédněte si zájezdy do Lambi!

Dovolená v Lambi

Letní dovolená v Lambi v Řecku je ideální volbou pro turisty každého věku, ať už máte zájem o poklidný odpočinek na pláži, zábavné i sportovní aktivity nebo navštěvování historických budov a památek. Milovníky relaxace zajisté nadchne nabídka all inclusive služeb a okouzlí malebná oblázková pláž s kvalitním vybavením, která je lemována množstvím útulných barů, taveren a půjčoven sportovního i plážového vybavení. Neváhejte, objednejte si svou dovolenou v Lambi právě teď!

Obdivujete nádhernou řeckou přírodu a tradiční atmosféru spolu s perfektními podmínkami pro pobyt? Vydejte se s námi do letoviska Lambi na severní stranu ostrova Kos v Řecku a užijte si skvělou letní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Ve středisku je bohatá nabídka luxusních hotelových komplexů i bungalovů s vlastními bazény, které vám zajistí poklidný pobyt plný přepychu a pohodlí, a také zde nechybí ani kvalitní zázemí na pláži v podobě sportovního a plážového vybavení.

Zájezdy do Lambi

Připadá vám letovisko Lambi jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Vydejte se s naší cestovní agenturou na zájezdy do Lambi na ostrov Kos v Řecku a užijte se skvělý odpočinek ve stínu vysokých stromů na prohřátých oblázkových plážích. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývá pobyt all inclusive, který vám zajistí poklidnou a ničím nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Lambi?

Každodenní odpočinek na pláži už se pro vás stal jednotvárným a rádi byste zažili něco nového? V nabídce fakultativních výletů si jistě vyberete činnost, která vám bude ušitá přímo na tělo a zažijete tak něco nového. Mezi nejzajímavější místa v okolí patří historické centrum města s tradičními obchůdky, restauracemi a tavernami je ideálním místem pro nákupy a večerní zábavu. Pohled na bárky a jachty kotvící v místním přístavu jistě potěší nejednu romantickou duši.