Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Gosau

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Gosau dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Lyžování v Rakousku je velkým lákadlem pro všechny milovníky lyžování, snowboardingu i dalších zimních sportů, pro něž jsou Rakouské Alpy rájem na zemi. Toužíte- li také poznat malebná horská úbočí rakouských hor, užít si dovolenou plnou lyžování i relaxace v horských střediscích či zábavu při nejrůznějších aktivitách doprovázející vaši dovolenou v Alpách, pak navštivte malebné středisko Gosau patřící do ski- oblasti Dachstein West. Gosau je vynikajícím místem pro rodinnou dovolenou i pro pobyt s přáteli.

Dovolená v Gosau

Vydejte se s námi do lyžařského střediska Gosau, užívejte si lyžování na desítkách kilometrů skvěle upravených sjezdovek, akční ceny skipasů, ubytování v hotelu na horských úbočích Rakouských Apl i krásy horské turistiky. Dovolená v lyžařském středisku Gosau je výbornou volbou pro všechny, kdo si chtějí užívat lyžování v Rakousku a zároveň prožít klidnou dovolenou v malebné krajině Alp.

Toužíte poznat krásu Rakouských Alp, užít si lyžování na Dachsteinském ledovci a prožít dovolenou plnou sportu i relaxace? Pak se vydejte do lyžařského střediska Gosau, které je součástí ski- oblasti Dachstein West a nabízí nejen vynikající podmínky pro lyžování v Rakousku, ale také malebné horské scenérie vytvářené zejména horským masivem Gossaukamm a Dachsteinským ledovcem. Lyžařská dovolená v rakouské Solné komoře, to je dovolená v malebném Gosau. Vydáte- li se s námi do tohoto kouzelného střediska, můžete se těšit na výborné sněhové podmínky po celou zimní sezónu, sjezdovky všech stupňů obtížnosti, rychlé lanovky a vleky a samozřejmě také na kvalitní ubytování v hotelu, který dokresluje malebnou krásu zdejších hor.

Zájezdy do Gosau

Plánujete zimní dovolenou a láká vás lyžování v Rakousku? Pak vyzkoušejte lyžování v malebném středisku Gosau, které je perlou ski- oblasti Dachstein West i celého severního Rakouska. Naše cestovní agentura pro vás připravila celou řadu lyžařských zájezdů do střediska Gosau, které jsou přehledným souhrnem z nabídek renomovaných cestovních kanceláří. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do rakouského Gosau a prožijte skvělou dovolenou plnou lyžování, turistiky, skvělé zábavy i relaxace v hotelových wellness centrech.

Lyžování v Gosau

Lyžařské středisko Gosau je hojně navštěvovaným místem, které je rájem zimních sportů, zejména lyžování. To zde mohou vyzkoušet nejen zkušení lyžaři, ale samozřejmě také začátečníci i malé děti, pro které jsou připraveny lyžařské školičky. Lyžování ve středisku Gosau je jedinečným zažitkem, ať už je vám 5 nebo 50. Vydejte se s našimi zájezdy na toto nádherné místo a dodejte vaší dovolené v Alpách nevšední kouzlo.