Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Abruzzo

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Abruzzo dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Toužíte poznat jedinečnou krásu Itálie a užít si turistiku i vodní radovánky na širokých písečných plážích zalitých sluncem? Pak navštivte Abruzzo, jedinečný region Palmové riviéry, který se pyšní komfortními letovisky, krásnými písečnými plážemi, okouzlující přírodou i rušným nočním životem! Na stránkách naší cestovní agentury naleznete bohatou nabídku pobytových zájezdů do Itálie, s nimiž se vydáte do nejkrásnějších letovisek této oblasti a prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou nevšedních zážitků i odpočinku ve stínu palem.

Dovolená v Abruzzu

Součástí zájezdů do Abruzza je vlastní i autobusová přeprava do vámi zvoleného letoviska, ubytování v hotelu či rodinných apartmánech a také možnost zajištění stravy. Zvolit si můžete z nabídky pobytů se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi i bez stravy. Věříme, že budete s naší nabídkou zájezdů spokojeni a přejeme vám příjemnou dovolenou v Abruzzu na Palmové riviéře. Toužíte poznat krásy Itálie, ale stále se nemůžete rozhodnout, kterou lokalitu zvolit? Zkuste navštívit kouzelný region Palmové riviéry, Abruzzo, který vás okouzlí širokými písečnými plážemi, krásnými horami, historickými městy i komfortními letovisky skýtající vynikající turistické zázemí. Abruzzo je skvělým místem pro letní dovolenou jak pro mladé cestovatele, tak pro rodiny s dětmi i seniory, kteří si zde mohou užít dlouhé procházky i ničím nerušený odpočinek v malebných zátokách. Vydejte se poznat krásy této jedinečné lokality a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Itálii.

Zájezdy do letoviska Abruzzo

Pokud vás tato krásná oblast italského pobřeží zaujala, je pro vás na našich stránkách připravena široká nabídka pobytových zájezdů, s nimiž se vydáte do nejkrásnějších letovisek regionu Abruzzo. Zájezdy do letoviska Abruzzo v sobě zahrnují vlastní nebo autobusovou dopravu na místo, ubytování v komfortním hotelu nebo rodinném apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Můžete si vybrat z nabídky pobytů se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či bez zajištění stravy. Levně nakoupíte dovolenou do Itálie v kategorii Last minute zájezdy Itálie.

Abruzzo, písečné pláže a komfortní služby

Kouzelný region Abruzzo rozkládající se ve střední Itálii při pobřeží Jadranu, láká turisty svými krásnými letovisky lemovanými palmami, nekonečnými plážemi zalitými sluncem a také velkým množstvím přírodních i kulturních zajímavostí. Mezi nejznámější letoviska této oblasti patří Alba Adriatica, Pineto, Tollo, Pescara, Tortoreto či Ortona skýtající ideální podmínky pro potápění, windsurfing i výlety lodí. Vydat se můžete také na fakultativní výlety do malebných měst, jako je L´Aquila či Chieti, které skýtají bohaté možnosti nákupů, prohlídek historických památek i rušný noční život, který jistě příjemně zpestří vaši dovolenou v Abruzzo.