Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ras Om El Sid

Nalezeny 2 výsledky

Ras Om El Sid dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Ras Om El Sid Egypt all inclusive. Láká vás navštívit slavné letovisko Sharm El Sheikh, které je chloubou Egypta a užít si zde skvělou dovolenou plnou sportu a odpočinku? Pak využijte naši nabídku all inclusive zájezdů a prožijte dovolenou v Ras Om El Sid, což je jedna z nejkrásnějších částí letoviska Sharm El Sheikh nabízející komfortní hotely ležící přímo na pobřeží, vynikající turistické zázemí, pestrý kulturní život a samozřejmě také celou řadu vodních sportů, kterým vévodí potápění v nádherných křišťálových hlubinách Rudého moře, které ukrývá korálové útesy a hejna různorodých rybek.

Dovolená v Ras Om El Sid

Dovolená v Ras Om El Sid, to je záruka vaší spokojené dovolené v Egyptě! Rezervujte si své zájezdy do Ras Om El Sid včas a proměňte svou dovolenou v Ras Om El Sid v nezapomenutelný zážitek plný odpočinku, skvělé zábavy i výletů za kulturními památkami Egypta. Zájezdy Ras Om El Sid. Láká vás dovolená v Egyptě a rádi byste si užili potápění v jednom z jeho nejkrásnějších letovisek? Pak se vyjde na dovolenou do Sharm El Sheikh, které patří mezi nejlepší světové lokality pro potápění. Díky své rozloze je toto letovisko rozděleno do několika částí, z nich nejkrásnější je Ras Om El Sid, která je vyhledávána nejen díky svým nádherným korálovým útesům, ale také díky komfortním službám a příjemné atmosféře, která dodá vaší dovolené v Egyptě jedinečné kouzlo. Plánujete- li klidnou dovolenou s rodinou či aktivní pobyt plný potápění a dalších vodních sportů, Ras Om El Sid je pro vás rozhodně tím pravým místem! Můžete se zde těšit na dlouhé pláže s jemným pískem, bohatou nabídku sportovních aktivit, možnost fakultativních výletů i výletních plaveb po moři.

Zájezdy do Ras Om El Sid

Krásná dovolená na pobřeží Rudého moře? To je dovolená v letovisku Ras Om El Sid, které nabízí ideální podmínky pro příjemné chvíle strávené relaxací na pláži i aktivní odpočinkem. Rezervujte si své zájezdy do Ras Om El Sid právě teď, prostřednictvím našeho online katalogu a užívejte si plnými doušky jedinečnou krásu egypského pobřeží, které je skvělým místem pro dovolenou po celý rok. S našimi zájezdy do Ras Om El Sid vás čeká pohodlná letecká přeprava na místo a zpět, komfortní ubytování v hotelu a pobřeží a samozřejmě také možnost polopenze či stravy all inclusive, podle vašeho výběru.

Potápění v Ras Om El Sid

Přestože je letovisko Ras Om El Sid skvělým místem pro celou řadu vodních sportů, největšímu zájmu se zde těší potápění. Díky nádherným korálovým útesům, výborné viditelnosti a bohatému podmořskému životu je potápění v Ras Om El Sid opravdu jedinečným zážitkem, který si zde mohou vyzkoušet jak zkušení potápěči, tak naprostí začátečníci, pro něž jsou připraveny četné kurzy potápění. Dovolenou v Ras Om El Sid budete nadšeni. S Last minute dovolenou do Egypta zase ušetříte.