Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sharm El Sheikh

Nalezeno 16 výsledků

Sharm El Sheikh dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Sharm el Sheikh Egypt all inclusive. Láká vás dovolená v Sharm el Sheikh? Chcete na vlastní oči vidět památky Egypta a pouštní krajinu Sinajského poloostrova? Nebo se potápět ve vodách Rudého moře? Vyzkoušejte náš tip na dovolenou a objednejte si zájezd do Sharm el Sheikh na jihu Sinajského poloostrova. Vyberte si zájezdy do Sharm el Sheikh se stravou all inclusive nebo rodinný zájezd s pobytem pro děti zdarma a vaše dovolená v Sharm el Sheikh proběhne bez starostí.

Dovolená v Sharm el Sheikh

Dovolená v Shram el Sheikh. Egyptský Sharm el Sheikh je mladé, rychle se rozrůstající letovisko, s blízkým mezinárodním letištěm, písčitými plážemi, krásným mořem a moderními hotely. Známé je především jako ráj pro potápění. Korálové útesy či ostrůvky v blízkém Národním parku Ras Mohamed a podmořský život kolem nich na dovolenou do Sharm el Sheikh lákají potápěče z celého světa. Na dovolené v Sharm el Sheikh se můžete vydat na výlety za krásami pouště Sinajského poloostrova nebo výlety lodí kolem pobřeží nebo mořských národních parků. Zájezdy all inclusive do Sharm El Sheikh čekají jen na vás. Zájezdy Sharm el Sheikh Egypt all inclusive. Země faraonů Egypt a biblický Sinajský poloostrov. Tady se nalézá jedno z nejproslulejších egyptských letovisek Sharm el Sheikh. Na zájezdech v Sharm el Sheikh najdete nádherné písečné pláže, čisté moře, ráj potápěčů, historické památky a bizarní pouštní krajinu Sinajského poloostrova.

Letovisko Sharm el Sheikh leží v jižním cípu Sinajského poloostrova obklopeného vodami Rudého moře a Akabského zálivu, je druhým nejnavštěvovanějším egyptským turistickým střediskem. Sharm el Sheikh je poměrně mladé letovisko na místě původní rybářské vesnice. Rozvoj turistického ruchu začal v Sharm el Sheikh daleko později než například v dalším egyptském letovisku Hurghadě. Letovisko se snaží kontrolovat výstavby nových hotelových komplexů, což umožnilo uchovat unikátní korálové útesy v blízkosti hotelových pláží ve velmi dobrém stavu. Z toho důvodu uvidíte na zájezdech do Sharm el Sheikh především nové, moderní luxusní hotely a hotelové komplexy.

Zájezdy do Sharm el Sheikh

Zájezdy do Sharm el Sheikh jsou oblíbené i díky blízkému mezinárodnímu letišti, což zajišťuje rychlý transfer z letiště do hotelu. Turistické centrum Sharm el Sheikh je soustředěno kolem oblíbené pláže Naama Bay. Podél nádherné písčité pláže vede pobřežní promenáda, na niž se nachází nejrůznější obchůdky, restaurace, kavárničky, podniky s bohatým nočním životem a také luxusní hotely či hotelové resorty. Můžete si vybrat z různých typů zájezdů do Shram el Sheikh, ale oblíbené jsou především pobytové zájezdy all inclusive, které vám zajistí poklidnou dovolenou v Sharm el Sheikh. Zájezdy do Sharm el Sheikh all inclusive obsahují stravu plnou penzi a celodenní občerstvení.

Potápění a výlety v okolí Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh patří mezi nejvyhledávanější světové potápěčské lokality. Pobřeží i hlubiny Rudého moře nabízí snad nejkrásnější podmořské scenérie plné podmořské fauny a flory na světě a není divu, že Sharm El Sheikh je díky jedinečným korálovým útesům vyhledáván potápěči celého světa. Především blízký mořský Národní park Ras Mohamed je rájem pro potápění a výlety na lodích. V hotelu si můžete objednat fakultativní výlety na zajímavá místa v poušti Sinajského poloostrova, například na biblickou horu Sinaj nebo do Kláštera Sv. Kateřiny pod stejnojmennou horou. Zájezdy do Sharm el Sheikh vám přinesou odpočinek i zábavu. A Last minute dovolená do Egypta vám zase ušetří peníze.